Podczas sobotniego (18.12) posiedzenia Rady Krajowej Nowej Lewicy, która obradowała po raz pierwszy, wybrano Zarząd Krajowy partii. W gronie jego członków znalazł się Łukasz Rydzik z Oleszyc.

O tym, że Nowa Lewica wybiera swoje władze w regionach pisaliśmy niedawno. Teraz przyszedł z kolei czas na wybór władz krajowym partii, które wybrano podczas sobotnich (18.12) obrad Rady Krajowej. W trakcie posiedzenia wybrano 53-osobowy Zarząd Krajowy, na który składają się współprzewodniczący partii Robert Biedroń i Włodzimierz Czarzasty, 14 wiceprzewodniczących, sekretarz generalny i 36 nowo wybranych członków i członkiń m.in. współprzewodniczący województw. W tym gronie znalazł się Łukasz Rydzik z Oleszyc, który wcześniej został wybrany Wiceprzewodniczącym Rady Wojewódzkiej Nowej Lewicy na Podkarpaciu. Łukasz Rydzik jest także stałym współpracownikiem Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy.

Przypomnijmy, że Łukasz Rydzik startował z pierwszego miejsca listy LEWICY w ostatnich wyborach parlamentarnych w naszym okręgu, i choć otrzymał ponad 10 tysięcy głosów to do Sejmu RP się nie dostał.

Łukasz Rydzik zachęca do zgłaszania do niego ważnych z punktu widzenia mieszkańców spraw przez FB: https://www.facebook.com/lukaszrydzik, e-mailowo: lukasz.rydzik@kluby.sejm.pl lub telefonicznie: 532 089 990.

4 komentarze

  1. Miałem z tym człowiekiem 1 raz do czynienia. Zero wiedzy i tylko plucie na PiS (zresztą słusznie, bo PiS to lewica katolicka, a W. Cz. Pan Rydzik reprezentuje lewicę laicką). Programu nie ma – poza biedroniowym „posuwaniem kolegów„ do władzy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here