Młodzieżówka partii KORWiN, w ramach akcji „Rózga+”, w dniu św. Mikołaja rozdawała rózgi przedstawicielom Prawa i Sprawiedliwości. Jedna z nich trafiła do Poseł na Sejm RP Teresy Pamuły.

Działacze ruchu Młodych dla Wolności, czyli młodzieżówki partii KORWiN, postanowili wcielić się w rolę świętego Mikołaja. Nie ruszyli jednak z prezentami do dzieci, lecz postanowili wręczać rózgi parlamentarzystom Prawa i Sprawiedliwości. Ma to być forma „podziękowania” za „tegoroczne przewinienia obozu rządzącego”. Do ogólnopolskiej akcji włączyli się także działacze KORWiN i MdW z Lubaczowa, którzy zorganizowali w poniedziałek (06.12) konferencję prasową przy biurze posłów PiS.

W jej trakcie wymienili „5 Grzechów Głównych PiS”, które są według nich „absurdalnymi posunięciami władzy w kwestii zarządzania państwem”. Należą do nich: rekordowa inflacja, polityka COViDowa, antyprzedsiębiorczy Nowy Ład, podwyżka akcyzy na alkohol oraz kryzys migracyjny i polska dyplomacja. Wspominali także o „okropnych warunkach” polskich żołnierzy, którzy znajdują się przy granicy z Białorusią.

Młodzi konfederacji nie mieli okazji wręczyć rózgi osobiście Poseł Teresie Pamula, bo ta uczestniczyła tego dnia w I Gali Wolontariatu. Podarek zostawili więc w pocztowej skrzynce.

4 komentarze

  1. Widzę, że jakaś reinkarnacja Pomarańczowej Alternatywy próbuje swoich sił na Kresach. Gustowne stroje, pełne intelektualnego wzmożenia buzie, dziesiątki widzów i ta troska o szarego człowieka. Nie mogę opanować wzruszenia. Idę popłakać i wypić setkę wódki. To inwestycja w rozwój osobisty, podatkowe wsparcie Ojczyzny oraz mój wkład w walkę z pandemią, inflacją, a także wsparcie krajowego rolnictwa i przemysłu spożywczy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here