Antoni Macierewicz w Lubaczowie zachęcał do głosowania na Andrzeja Dudę

9

Poseł PiS i były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz gościł w Lubaczowie. W sobotę (20.06) w Miejskim Domu Kultury, na prośbę poseł Teresy Pamuły, spotkał się z mieszkańcami.

Wizyta Antoniego Macierewicza związana była z akcją „Łączy nas Polska”, w trakcie której parlamentarzyści PiS zachęcają do głosowania na Andrzeja Dudę w mających odbyć się w przyszłą niedzielę wyborach prezydenckich. W czasie spotkania w Lubaczowie Antoni Macierewicz podkreślał, jak ważna jest reelekcja Andrzeja Dudy, w kontekście prowadzenia odbudowy naszego kraju. Mówił o utrzymaniu i wzmocnieniu programów społecznych, których celem ma być zrównoważony rozwój Polski. Jego zdaniem tylko obecny prezydent może zagwarantować Polsce szybki rozwój, zarówno w sferze gospodarcze, społecznej jak i militarnej. W swoim wystąpieniu odniósł się również do planowanej wizyty prezydenta w Stanach Zjednoczonych.

W spotkaniu, które w sali MDK zgromadziło kilkadziesiąt osób, wzięli też udział parlamentarzyści PiS Teresa Pamuła i Tadeusz Chrzan oraz starosta lubaczowski Zenon Swatek.

AH, elubaczow.com

9 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here