Wiceminister Adam Andruszkiewicz w Lubaczowie

0

Wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz przyjedzie w środę (08.07) do Lubaczowa. W trakcie wizyty zaplanowano m.in. otwarte spotkanie dla mieszkańców.

Wiceminister Adam Andruszkiewicz, fot. gov.pl

Na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji premier Mateusz Morawiecki, na wniosek ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego, powołał Adama Andruszkiewicza pod koniec grudnia 2018 roku. W resorcie zajmuje się on przede wszystkim koordynacją współpracy ministerstwa z parlamentem.

Adam Andruszkiewicz związany był z Młodzieżą Wszechpolską i Ruchem Narodowym. W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu białostockim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców Kukiz’15. Uzyskał mandat posła VIII kadencji. W listopadzie 2017 opuścił klub Kukiz’15 i przystąpił do koła poselskiego Wolnych i Solidarnych. W wyborach parlamentarnych w 2019 polityk kandydował ponownie do Sejmu w okręgu nr 24 z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Spotkanie z politykiem, które zaprasza poseł na Sejm RP Teresa Pamuła, rozpocznie się w środę (8 lipca) o godz. 18:15 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaczowie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here