O programie Prawa i Sprawiedliwości w Horyńcu-Zdroju i Lisich Jamach

1

Regionalni politycy Prawa i Sprawiedliwości odwiedzają kolejne gminy w powiecie lubaczowskim, by rozmawiać z mieszkańcami na temat nowych programów partii. W miniony weekend odwiedzili Horyniec-Zdrój i Lisie Jamy.

Fot. facebook.com/annaschmidt.info

Dwa tygodnie temu, w niedzielę (24 marca) w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu odbyło się pierwsze z cyklu spotkań polityków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami różnych miejscowości i gmin w powiecie lubaczowskim. Na zaproszenie burmistrza Grzegorza Dominika do Narola przybyli: Anna Schmit-Rodziewicz – poseł na Sejm RP, Bogdan Rzońca – Poseł na Sejm RP i przewodniczący sejmowej komisji infrastruktury, Teresa Pamuła – wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego i zarazem dyrektor Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR oraz Zenon Swatek – Starosta Powiatu Lubaczowskiego. W trakcie spotkania przedstawiono założenia ogólnopolskiego programu Nowa Piątka PIS oraz program Piątka Plus dla Podkarpacia. Z mieszkańcami rozmawiano także o lokalnych problemach i najpilniejszych inwestycjach oraz zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego, w których o mandat ubiegać się będzie m.in. Teresa Pamuła.

Podobną formułę miały spotkania zorganizowane w miniony weekend w Horyńcu-Zdroju i Narolu. Tu z mieszkańcami także spotkała się poseł Anna Schmidt-Rodziewicz, Teresa Pamułą i Zenon Swatek oraz w Lisich Jamach wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel. Oba wydarzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców, o czy świadczyć mogą zdjęcia, które na facebook’u zamieściła poseł Anna Schmid-Rodziewicz.

Zobacz zdjęcia na facebook’u ↓ ↓ ↓

elubaczow.com, hp, bm


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here