Ogłoszono kolejny przetarg na rozbudowę infrastruktury turystycznej

0

Po raz trzeci ogłoszony został przetarg na rozbudowę infrastruktury turystycznej w naszym powiecie. Czy tym razem uda się wyłonić wykonawcę inwestycji i doprowadzić do realizacji zadania?

Miejsce Obsługi Rowerów – wizualizacja

Przypomnijmy, że pod koniec kwietnia Związek Powiatowo-Gminny Ziemia Lubaczowa ogłosił przetarg na wykonanie m.in. parku linowego, budowę wież widokowych, miejsc postoju i budynku obsługi kamperów oraz miejsc obsługi rowerzystów w naszym powiecie. [OBEJRZYCIE WIZUALIZACJE] Postępowanie zostało unieważnione ponieważ nie zgłosiła się żadna firma. Ponowiono więc próbę wyłonienia wykonawcy. Do drugiego przetargu zgłosiła się lubaczowska firma Handlowo-Usługowo-Finansowa Grzegorz Powroźnik. Zaproponowana przez nią kwota wykonania zadania – 13 773 639 zł – znacznie przewyższa tę przeznaczoną na realizację przez samorządy. Również ten przetarg został unieważniony.

Teraz Związek Powiatowo-Gminny Ziemia Lubaczowa ogłosił trzeci przetarg. Firmy swoje oferty mogą składać do 3 sierpnia.

Zadanie uzyskało dofinansowanie w kwocie 8,9 mln zł w ramach pierwszej edycji pilotażowego Programu Inwestycji Strategicznych – Rządowy Fundusz Polski Ład.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here