Lista zgłoszeń spotkania Exodus Młodych otwarta

1

„Chodź i zobacz” – to hasło tegorocznego spotkania Exodus Młodych, które odbędzie się 17-19 sierpnia na terenie parafii Sanktuarium św. Stanisława Biskupa w Górecku Kościelnym. Z pewnością dla młodych osób będzie to doskonała okazja nie tylko do modlitwy, ale do nawiązania nowych przyjaźni. Już można dokonać zgłoszenia.

Fot. fb.com/exodumlodych

W tym roku odbędzie się 11. edycja Spotkania Młodzieży w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej Exodus Młodych. Na uczestników czekać będą koncerty i warsztaty. Młodzież będzie miała także okazję spotkać się z Michałem „Miśkiem” Koterskim, ks. Marcinem Przywarą Sac, ks. Krzysztofem Porosło, Igą i Konradem Grzybowskimi oraz zespołami Gospel Rain, niemaGOtu, Rap Brothers.

– W tym roku na Exodusie chcemy poruszyć bardzo ważne tematy: Eucharystii, bycia uczniem Jezusa i Rodziny. Wpisują się one w program duszpasterski kościoła w Polsce, jak również w to co przeżywamy w kościele powszechnym. Nie chcemy skupiać się tylko na słowach, ale chcemy doświadczyć tego o czym będziemy mówić podczas naszego spotkania – wyjaśniają organizatorzy.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu muszą wejść na stronę https://exodusmlodych.pl i wysłać swoje zgłoszenie.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here