Przed nami Exodus Młodych 2019

0

Młodzież nie tylko z diecezji zamojsko-lubaczowskiej, ale całej Polski spotka się 20 sierpnia w Zwierzyńcu, bo rusza Exodus Młodych 2019. Tematem przewodnim będzie hasło „#9 Oblubienica i Duch!”.

Materiał prasowy organizatora.

Wszystko zaczęło się w 2009 r., kiedy ks. Jarek Kędra i ks. Piotr Spyra postanowili wypocząć po trudach roku szkolnego gdzieś na łonie natury. A że lubią wypoczywać z młodzieżą – zaprosili do tego wypoczynku młodzież ze swoich miejscowości, wspólnot i różnych znajomych. Grupa bardzo zżyła się ze sobą. Później dołączył do nich ks. Krystian Bordzań i wspólnymi siłami zorganizowali kolejne spotkanie, tylko że na większą skalę.  Zaprosili ciekawych gości, zespoły muzyczne i znacznie więcej młodzieży. Wydarzenie odniosło swój sukces i organizowane jest co roku. Dziś na Exodus Młodych przyjeżdża wiele młodych osób, nie tylko z diecezji zamojsko-lubaczowskiej, ale z różnych stron Polski. 

W czasie tegorocznej edycji, obok licznych rekolekcji i nabożeństw dla uczestników zagra zespół Good God, Exodus 15, Moude Koty. Uczestnicy będą mieć okazję porozmawiać z dziennikarzem, publicystą i ewangelizatorem Grzegorzem Kasjaniukiem, ks. Bogusławem Kowalskim, tancerką, aktorką i prezenterką Idą Nowakowską-Herndon, ks. Rafałem Jarosiewiczem i ks. Johnem Bashoborą.

– Musisz sam tu przyjechać, by poczuć ten niepowtarzalny klimat młodości, radości, koncertów, warsztatów, modlitwy i wspólnoty. Jednego jesteśmy pewni! Spotkasz tu na pewno żywego Boga i prawdziwych przyjaciół, a do tego zachwycisz się pięknem urokliwego Roztocza – zachęcają do udziału organizatorzy.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Biskup Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Więcej informacji na www.exodusmlodych.pl.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here