Miłośnicy biegów już mogą zgłosić swój udział w V Lubaczowskiej Piątce i Marszu Nordic Walking. Zawody wystartują 20 czerwca o godz. 10:00, w ramach Dni Lubaczowa.

Trasa licząca 5 km przebiegać będzie ulicami miasta i przez Las Niwki. Oznaczona zostanie co kilometr tabliczkami pionowymi. Start, meta oraz biuro zawodów mieścić się będą na ul. Boczna Mazury 10 w Lubaczowie. Dokładną trasę i precyzyjne informacje na temat zawodów organizatorzy podadzą nieco później.

Znane są już zasady uczestnictwa. Każdy biegacz będzie musiał do 17 czerwca uiścić wpisowe w wysokości 30 zł. Środki należy wpłacać na konto Stowarzyszenia Biegomania Lubaczów o numerze 92 9101 0003 2001 0011 2370 0002. Nie będzie możliwości wpłacania opłat startowych w biurze zawodów.

Organizatorami są Miasto Lubaczów i Biegomania Lubaczów. Ich partnerem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://chronotex.pl. Tam również prowadzone są zapisy. Pod linkiem dostępny jest także regulamin zawodów.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here