Ostatnie chwile na zapisanie się do Festiwalu Biegów

1

Jeszcze tylko kilka dni zostało do zamknięcia listy zgłoszeń Festiwalu Biegów w Lubaczowie. Zachęcamy do udziału w zawodach, bo sportowcy wystartują 16 czerwca z lubaczowskiego Rynku charytatywnie.

fot. Tomasz Mielnik, arch.

Na III Lubaczowską Piątkę, II Lubaczowską Dziesiątkę, Marsz Nordic Walking zapisać się można tylko do 10 czerwca za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie chrontex.pl.

– Osoby, które zapisały się̨ na biegi i marsz, a nie wpłaciły opłaty startowej oraz opłata nie została zaksięgowana na koncie organizatora do 12 czerwca zostaną̨ usunięte z list startowych i uznane jako te, które zrezygnowały z udziału w zawodach. Nie ma możliwości opłaty w biurze zawodów. – przypominają organizatorzy.

Biegacze decydując się na udział w zawodach wesprą Kacperka Marciniszyna z Lubaczowa, który urodził się z wrodzoną wadą serca. Organizatorzy pobierają wpisowe w wysokości 40 zł. Z każdego wpisowego 10 zł i wszystkie wpłaty powyżej kwoty 40 zł, zostaną przekazane dla chłopczyka.

Wizualizacja tegorocznego medalu III Lubaczowskiej 5, II Lubaczowskiej 10 oraz III Marszu Nordic Walking. Projekt: Bożena Urban

Nie tylko sportowcy mogą pomóc dziecku w chorobie. Każdy może dokonać wpłaty za pośrednictwem strony zrzutka.pl. Postępy w leczeniu Kacperka można śledzić na facebook’owym profilu Serce Kacperka.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here