Ostatnie dni na zgłoszenia do Festiwalu Biegów w Lubaczowie

0

Tradycyjnie, w ramach Dni Lubaczowa, wystartuje Festiwal Biegów. 15 czerwca sportowcy zmierzą się w Lubaczowskiej Piątce, Dziesiątce i Marszu Nordic Walking.

Start, meta oraz biuro zawodów będą ulokowane na lubaczowskim Rynku, a zawodnicy przemierzać będą trasę wytyczoną ulicami Lubaczowa. Zwyczajowo zawody niosą ze sobą cel charytatywny. W tym roku wydarzenie będzie organizowane pod hasłem „… by żyć tak jak Wy…” i dedykowane będzie Kamilkowi Kopciuchowi. Z każdej opłaty startowej wniesionej przez uczestnika biegu część kwoty zostanie przekazana na chłopca. 

– Kamilek choruje na opóźnienie psychoruchowe oraz padaczkę. Chłopiec ma opóźnienie w chodzeniu i w mowie, dlatego tak ważna jest rehabilitacja, która wiąże się z wysokimi kosztami leczenia. Zachęcamy więc do udziału w biegu. – namawiają do udziału organizatorzy.

Na tę chwilę swój udział zadeklarowało ponad 170 osób. Lista startowa jeszcze jest otwarta, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc nie warto zwlekać i już dziś zgłosić swój udział. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej chronotex.pl. Formularze elektroniczne przyjmowane będą do 7 czerwca. Po zamknięciu zapisów elektronicznych zgłoszenia będą przyjmowane drogą email lub telefoniczną. Uczestnicy, którzy wystartują i ukończą bieg na mecie otrzymają pamiątkowy medal oraz poczęstunek. Wśród biegaczy rozlosowane zostaną także nagrody rzeczowe. 

Organizatorem zawodów jest Biegomania Lubaczów, a współorganizatorami Miasto Lubaczów i MOSiR. Patronat medialny sprawuje nasza redakcja.

AH, elubaczow.com

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here