Pobiegli w Dni Lubaczowa – wyniki i fotorelacja

0

W drugi dzień Dni Lubaczowa odbyły się konkurencje sportowe. W sobotę (16.06) ulicami podążali uczestnicy III Lubaczowskiej Piątki, II Lubaczowskiej Dziesiątki i Marszu Nordic Walking.

W biegach na dystansie 10 km najlepszy okazał się Krzysztof Pachołek z Dachnowa, a najszybszą kobietą była Szablan Wioletta z Jarosławia. Z kolei pierwsze miejsca na podium Lubaczowskiej Piątki zajęli Magdalena Lachowska-Wójciak z Lubaczowa i Hubert Sopel z Oleszyc. Natomiast wśród zawodników Marszu Nordic Walking najszybsi byli Małgorzata Kubiszyn z Wólki Krowickiej i Maciej Pietrasiewicz z Dachnowa. Szczegółowe wyniki zawodów znajdziecie na: www.chrontex.pl.

Na zdjęciu Kacperek Marciniszyn.

Jednak to nie rywalizacja była najważniejsza. Biegacze decydując się na się udział w zawodach wsparli Kacperka Marciniszyna z Lubaczowa, który urodził się z wrodzoną wadą serca. Nie tylko sportowcy mogą pomóc dziecku w chorobie. Każdy może dokonać wpłaty za pośrednictwem strony zrzutka.pl. Postępy w leczeniu Kacperka można śledzić na facebook’owym profilu Serce Kacperka.

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Mielnik dla elubaczow.com (c).

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here