Pobiegli w Dni Lubaczowa – wyniki i fotorelacja

0

W drugi dzień Dni Lubaczowa odbyły się konkurencje sportowe. W sobotę (16.06) ulicami podążali uczestnicy III Lubaczowskiej Piątki, II Lubaczowskiej Dziesiątki i Marszu Nordic Walking.

W biegach na dystansie 10 km najlepszy okazał się Krzysztof Pachołek z Dachnowa, a najszybszą kobietą była Szablan Wioletta z Jarosławia. Z kolei pierwsze miejsca na podium Lubaczowskiej Piątki zajęli Magdalena Lachowska-Wójciak z Lubaczowa i Hubert Sopel z Oleszyc. Natomiast wśród zawodników Marszu Nordic Walking najszybsi byli Małgorzata Kubiszyn z Wólki Krowickiej i Maciej Pietrasiewicz z Dachnowa. Szczegółowe wyniki zawodów znajdziecie na: www.chrontex.pl.

Na zdjęciu Kacperek Marciniszyn.

Jednak to nie rywalizacja była najważniejsza. Biegacze decydując się na się udział w zawodach wsparli Kacperka Marciniszyna z Lubaczowa, który urodził się z wrodzoną wadą serca. Nie tylko sportowcy mogą pomóc dziecku w chorobie. Każdy może dokonać wpłaty za pośrednictwem strony zrzutka.pl. Postępy w leczeniu Kacperka można śledzić na facebook’owym profilu Serce Kacperka.

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Mielnik dla elubaczow.com (c).

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here