Opisz dzisiejsze czasy i wygraj nagrody

0

„Zapiski z czasów epidemii” – to konkurs organizowany przez Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie. Chcąc wygrać nagrody trzeba opisać zmiany, które zaszły w związku z pandemią koronawirusa.

W konkursie wziąć mogą udział mieszkańcy Podkarpacia, niezależnie od wieku, którzy lubią opisywać to, co się wokół nich dzieje. Organizatorzy na relacje, zapiski, felietony, pamiętniki przedstawiające codzienne obowiązki domowe, w pracy i w szkole, kontakty z rodziną i ze znajomymi, przeżywanie Świąt, realizacje zainteresowań i pasji oraz inne sfery życia czekają do 30 czerwca.

 Podziel się z nami spostrzeżeniami i obawami, abyśmy wspólnie mogli stworzyć świadectwo naszych czasów! Zdecyduj, czy stworzysz pamiętnik, dziennik czy inną formę relacji. Jeśli chcesz, dołącz do tekstu fotografie lub rysunki, które będą uzupełnieniem Twoich przemyśleń. – zachęcają do udziału organizatorzy.

Objętość treści nie jest regulaminowo określona, ale organizatorom zależy aby była ona nie mniejsza niż 10 i nie większa niż 20 stron pliku tekstowego. Prace należy przesłać w formie elektronicznej na adres: sekretariat@pckl.pl, w tytule wiadomości wpisując „Zapiski z czasów epidemii”. Wraz z pamiętnikiem należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy i zgodę na przetwarzanie danych osobowych – osobno dla osób dorosłych oraz tych, które nie ukończyły 18. roku życia. Niezbędne pliki pobrać ze strony pckl.pl.

Najciekawsze prace zostaną opublikowane w formie książkowej. Na autorów trzech najlepszych czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here