Praca a koronawirus – wątpliwości rozwieje prawnik

0

Od przyszłego tygodnia w Biurze Poselskim Teresy Pamuły dyżurować będzie prawnik. Zapozna on zainteresowanych z nowymi zasadami pracy oraz formami korzystania z dofinansowania tarczy antykryzysowej.

Jak poradzić sobie z kwestiami personalnymi i finansowymi w dobie pandemii? Jakie są zasady uzyskania dofinansowania dla pracodawców i przedsiębiorców w ramach „tarczy antykryzysowej”? Co zrobić, aby przetrwać kwarantannę i jak najmniej na tym stracić? Na te i wiele innych pytań odpowiadać będzie prawnik, ekspert z prawa pracy. Podpowie także o sposobach walki z koronawirusem w miejscu pracy dla zachowania stanu zatrudnienia, przedstawi zasady ustalania wynagrodzeń i przeprowadzania zwolnień z powodu pandemii oraz normy wypłacania odpraw z tego tytułu.

Z prawnikiem kontaktować się można mailowo. Pytania kierować należy pod adres: pamulabiuro@wp.pl.

– Odpowiedzi przekazane będą bezpośrednio do zainteresowanych, a najciekawsze sprawy wraz  z odpowiedzią, bez podawania danych osobowych, opublikowane będą na moim Facebooku. Razem przetrwamy ten trudny czas. – mówi Teresa Pamuła Poseł na Sejm RP.

elubaczow.com, inf. pras.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here