Położne z lubaczowskiego szpitala uspokajają przyszłe mamy

0

Poród w czasie rozpowszechniania się koronawirusa bardzo martwi ciężarne kobiety. Pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Położne z lubaczowskiego szpitala uspokajają przyszłe mamy.

Ciężarna przebywająca w szpitalu nie może być odwiedzana przez bliskich. Rodząca nie może również liczyć na poród rodzinny, a przecież kobieta szczególnie wtedy potrzebuje wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Pamiętać trzeba, że zaostrzenia wprowadzone zostały w trosce o zdrowie mam i maluszków przychodzących na świat, a związane są z epidemią koronawirusa.

Wychodząc naprzeciw zaniepokojonym pacjentkom, położne z lubaczowskiego szpitala nagrały filmik, w którym wyjaśniają wiele kwestii związanych z wizytami u ginekologa oraz samym porodem. Zapewniają również, że szpital pracuje niezmiennie, a wszystkie położne są doświadczone i obdarzą swoją opieką ciężarne kobiety próbując im zastąpić bliską osobę.

–  Ostatni czas jest dla nas wszystkich bardzo trudny, a szczególnie dla kobiet oczekujących narodzin swojego dziecka. – mówią.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here