Weekend za pół ceny także u nas

0

Gospodarstwo Agroturystyczne Dzikowisko i Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Z promocyjnych cen będzie można skorzystać od 15 do 17 marca.

Fot. CRR KRUS Horyniec-Zdrój.

W całym kraju wybrane placówki działające w branży turystycznej – muzea, hotele czy restauracje, przygotowały specjalne oferty. Dotychczas z akcji skorzystało ponad pół miliona Polaków. Cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem turystów i przedstawicieli branży.

– Z roku na rok obserwujemy wzrost liczby krajowych podróży turystycznych. Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, zachęcająca rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych również poza głównymi okresami urlopowymi, przyczynia się do wzmacniania tego trendu. Razem pracujemy, by wydłużyć sezon turystyczny w Polsce – mówi minister sportu i turystyki Witold Bańka.

Inicjatywa na stałe wpisała się w weekendowe plany wielu Polaków. Oferty promocyjne znajdują się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl i wyprzedają się bardzo szybko, dlatego nie warto czekać i już dziś zaplanować sobie weekend.

Z naszego regionu zniżki udzielają Gospodarstwo Agroturystyczne Dzikowisko i Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS, które przygotowało zniżki w Krytej Pływalni “WODNY ŚWIAT”. Właśnie tam tylko w weekend 15 – 17 marca obniżone zostaną ceny biletu na basen (6 zł/godz. – bilet normalny i 9 zł – bez limitu czasu) oraz biletu na odnowę biologiczną (5 zł/godz.).

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here