Profesor dr Elijah M Freeman spotkał się z naszymi fizjoterapeutami

2

W Horyńcu-Zdroju gościł wybitny profesor Institute of Orthopaedics and Musculoskeletal Science – dr Elijah M Freeman. Przed dwa dni (17-18 listopada) prowadził szkolenie dla fizjoterapeutów w CRR KRUS.

Dr Freeman i Institute of Orthopedics and Musculoskeletal Science prowadzą miesięczną podróż po Europie Wschodniej. W ramach akcji w poszczególnych miejscowościach prowadzone jest dwudniowe seminarium Manual Therapy. Kurs przeprowadzono również z fizjoterapeutami z naszego regionu.

– To była prawdziwa przyjemność pracy z tak błyskotliwą i utalentowaną grupą Polskich Fizjologów! – napisał na swoim facebooku dr. Elijah M Freeman po zakończeniu szkolenia w CRR KRUS w Horyńcu-Zdroju.

Dr. Elijah M Freeman jest założycielem i dyrektorem generalnym The Boxwood Foundation, organizacji humanitarnej non-profit, która zapewnia opiekę zdrowotną i usługi edukacyjne dla zubożałych rodzin i lokalnych dostawców usług medycznych w krajach rozwijających się na całym świecie. Jest także dyrektorem ds. Usług akademickich oraz wybitnym profesorem Institute of Orthopaedics and Musculoskeletal Science. Specjalizuje się w klinicznym uzasadnianiu oraz ocenie i leczeniu schorzeń narządu ruchu kręgosłupa.

Jest amerykańskim podróżnikiem humanitarnym, który uzyskał dyplom z fizykoterapii ortopedycznej przyznawany przez American Physical Therapy Association. Odwiedził pomad 50 krajów. W Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Grecji, Izraelu, Wielkiej Brytanii, Holandii, Nepalu, Peru, Gwatemali oraz w Afryce Wschodniej dał się poznać jako badacz kliniczny i instruktor OMPT.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here