Forum Samorządowo Gospodarcze to ludzie z różnych środowisk i o różnym życiowym doświadczeniu. Specjaliści w swoich branżach (rolnicy, nauczyciele, samorządowy i menadżerowie). Do Rady Powiatu wprowadzić chcemy wiedzę, energię, świeżość i apolityczność.

Śród swoich kandydatów mamy supersołtyskę ze Starego Sioła Joanne Ozimek; znanych pedagogów i samorządowców Bolesława Dydyka z Baszni Dolnej i Stanisława Sulikowskiego z Starego Dzikowa; młodego filmowca i regionalistę z Horyńca Zdrój Krystiana Kłysewicza; sportowca, mistrza w podnoszeniu ciężarów Dariusza Steca; specjalistę od promocji regionu Marcina Piotrowskiego; aktywistki społeczne Annę Woszczak z Lubaczowa i Małgorzatę Gościak Borchowiec z Wielkich Oczu; ludzi wsi Elżbietę Kolbuszowską z Podemszczyzny, Mirosława Srokę z gminy Lubaczów, Katarzynę Władykę z gminy Oleszyce; społecznika Kazimierza Rymarowicza i pedagoga Stanisława Wisa. Jesteśmy gwarantem zmian i szansą dla Ziemi Lubaczowskiej na rozwój.

Nasz program: 1. Poprawa współpracy pomiędzy władzami powiatowymi a gminnymi. 2. Poprawa warunków życia mieszkańców powiatu, w dziedzinach: szkolnictwa, opieki zdrowotnej i transportu publicznego. 3. Wspieranie i rozwój przedsiębiorczości w szczególności branży turystycznej oraz promocja regionu. 4. Ochrona i wspieranie małych gospodarstw rolnych Twój głos oddany 21 października na kandydatów Forum Samorządowo Gospodarcze odmieni oblicze Powiatu Lubaczowskiego, umożliwi jego rozwój i zapewni lepsze warunki życia oraz pracy dla wszystkich mieszkańców.

Chcemy wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i energię dla rozwoju naszego pięknego regionu. Jesteśmy grupą ludźmi, którzy chcą działać jako fachowcy nie politycy, poza układami partyjnymi dla dobra swojej małej ojczyzny.

Materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Forum Samorządowo Gospodarcze.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

20 komentarze

  1. Inne komitety do rady powiatu totalnie olewają wybory medialnie, wszystkich pobił kandydat z Jędrzejówki co sobie pewnie sam w domu na drukarce plakatów parę wydrukował i się mu tusz kończył, i rozlepił to po gminie 😀 dobrze ze deszcz ☔ nie padał, bo by zmyło je. Jaka kampania, takie zaangażowanie we władzy, fuszerka aż świszczy u niektórych… ?

  2. Inne komitety nie olewają tylko jeżdżą i rozmawiają z ludźmi a na spocie można nawciskać różnej ciemnoty najważniejsza jest rozmowa bo trochę co niektôrym kiepsko wychodzą występy na żywo po za tym ten tim ma nie dokońca ludzi których osobiście nie chciałbym widzieć w powiecie bo nie tak dawno było folkowisko teraz mamy hutor , a co bedziędzie za rok albo dwa ????? I tak jak dostaną sie do powiatu to będą stukać głowami jak dzięcioły tak jak im Tato Starosta rozkaże…. tak więc nic sie nie zmieni !!!!! Bo na jedno wychodzi przy tej zmianie zmiany nie będzie .

  3. Pesymisto, ilu dałbyś rady ludzi objechać podczas kampanii? A do ilu przez internet dotrzeć? Dziś po okolicach Narola kandydatka PSLu roznosiła ulotki, a zasadniczo to jej jakiś giermek, bo Pani Dyrektor nie ma czasu na rozmawianie z ludźmi, co najwyżej na kilku spędach w świetlicach, gdzie są sami swoi i powtarza, że to ona zrobiła drogi w gminie Narol ?tu nie chodzi o partię, bo druga jest jeszcze ciekawsza, tyłu plakatów i banerów pis chyba jeszcze nie było. Zaczyna brakować miejsca na tablicach, niektórzy już drzewa ?atakują. Ale nic nie pobije „zarośniętego” kandydata PSLu, co wygląda na plakacie jak przestępca, wieszają nawet plakaty tam, gdzie nikt nie ? chodzi…

  4. Jony Dep atakujesz PSL a tu przecież co najmniej czterech jest z PSL -u , wytłumacz mi co może zaoferować mi ktoś kto siedzi za granią kilka lat , przyjeżdża i zdaje mu się że odraz do powiatu posypią się kosze kasy jak nakręci film , zakładanie kolejnego związku kół gospodyń , gdzie obecny to jedna wielka pomyłka bo i tak kobity nie mają nic do powiedzenia , tylko słuchają Starosty i basta , , a ten cały pro -polski festiwal w Gorajcu , na palcach nie policzysz ile polskich zespołów tam grało ale za to ukraińskie bajanie ooooooo echem było słychać w Lubaczowie , Pan z Baszni pogrzeb trochę po necie to ci się oczy otworzą , przecież to jest kolejny chwyt obecnie rządzących i tak jak już pisałem niiiiiccccc się nie zmieni bo dalej zagłosują na mości nam panującego Tata , i dalej dostaną wybrani a reszta ochłapy , i nie wciskaj mi kitu o tym , że do wszystkich nie dotrzesz i że ta propaganda internetowa rozwiąże wszystkie ludzkie problemy . Ci co są odważni i uczciwi nie wstydzą się swoich poglądów , przekonań , pochodzenia , anie udają jak oni to nazwali tak ładnie ? anty-polityczni a gro ludzi zna doskonale przeszłość delikwentów , dla mnie to nic innego jak tchórzostwo chowanie się za jakimiś śmiesznymi komitetami , wiem co robili przed wyborami jak nie mogli uzupełnić listy ganiali od Judasza do Kajfasza i szukali ludzi aby zapełnić listę na sztukę i nie ważne było czy jesteś z PSL czy z PIS , BYLE SZTUKA BYŁA takie są realia ….Ma wyjść dwóch i mają się słuchać jak grzeczne dzieci i tyle w temacie .

  5. Pesymisto w jakim świecie ty żyjesz folkowisko jest organizowane od kilku lat pod tą samą nazwą a miejscem w którym to się odbywa to Chutor Gorajec. Tato starosta jak powiadasz może nie być już tatą a wtedy, No cóż, będzie ciekawie.

  6. Przeczytaj sobie statut obecnego związku kół i zobacz czym te panie się zajmują – napewno nie tworzeniem marki folkloru a dopiero ujadaj. Czasy PSL w polityce minęły i każdy o tym wie, jesteś po prostu zazdrosny że ktoś coś w życiu osiągnął i plujesz na nich bo tylko tyle możesz.

  7. Pesymisto – a mnie głosy doszły ze Ci dwaj młodzi juz rozlosowali miedzy siebie stanowisko starosty. Tatusiowi grunt pod nogami sie palił i kandydatów chcących startować z forum zastraszano na tyle ze listę cieżko było zapełnić ale sie udało i na pewno z pisem PSL po katach porozstawiaja. Młodzi sie betonu nie boja.

  8. Chutor (gwar. futor, ros. Хутoр, ukr. Хутір)[1] – odosobniony, najczęściej niewielki punkt osadniczy; znaczenie tego słowa zmieniało się w różnych okresach historycznych. W XVI–XVII wieku mianem chutoru określana była jednozagrodowa osadnicza posiadłość wiejska na słabo zaludnionych obszarach Ukrainy i Rosji, położona pośród pól i stepów, złożona z jednego lub kilku zabudowań i stanowiących jedno gospodarstwo. W okresie późniejszym chutor oznaczał także przysiółek osiedla albo stanicy kozackiej. Na terenach Polski i innych krajów o większej gęstości zaludnienia do pewnego stopnia (w zakresie odosobnienia, rzadziej rozmiarów) chutorowi odpowiadał folwark.

    W Irlandii nie chciał być burmistrzem to tu zostanie starostą , a ludzie tak jak mówisz ,,betony ,, będą klaska z płaczu

  9. do czego pijesz z tym wpisem z Wikipedii? Sam na tyle rozumu nie posiadasz zeby własnymi słowami opisać? Nie znasz gościa i w jego głowie nie siedzisz wiec możesz sobie smarować farmazony i anty cośtam hejty wywalać. Do roboty i orać beton póki nie jest za późno

  10. Ja na PSL nie pluję, tylko się śmieję, że ich kampania jest robiona siekierą, a nie dłutem.
    Póki ludzie będą głosować na tych samych leśnych dziadków ?? u nas nigdy się nic nie zmieni, złotoustych mówców mamy już w sejmie, podarujmy sobie choć w samorządzie.
    Czas na emeryturę ?

  11. Jony Dep czytaj ze zrozumieniem … czy ja agituje żeby głosować na PSL ? WYDAJE MISIE ŻE ŹLE MNIE ODCZYTUJESZ …. są inni też bardzo wartościowi a Ja jestem poza tymi śmiesznymi PSEUDO partiami patrzmy na ludzi , którzy naprawdę są wartościowi i mają dużo więcęj do zaoferowania . Pozdrawiam

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here