Teresa Pamuła i Marcin Piotrowski o wyborach w TVP3 Rzeszów

7

W poniedziałkowym (05.11) programie „Konkrety i opinie” rozmawiano o wynikach tegorocznych wyborów samorządowych. W studio TVP3 Rzeszów gościli m.in. przedstawiciele naszego powiatu – Teresa Pamuła i Marcin Piotrowski.

Materiał TVP Rzeszów.

elubaczow.com, TVP Rzeszów

7 komentarze

  1. Panie Marcinie gratuluję , bardzo rozważne wypowiedzi z pana ust usłyszałem. Stwórzcie w Powiecie koalicję tzw.ponad podziałami partyjnymi. To będzie gwarantowało stabilizację w zarządzaniu i spełni oczekiwania większości wyborców , którzy nie chcą żadnych podziałów na dole.Wierzę, że Wam w większości wybranym radnym przyświeca dobro wspólne naszego Powiatu i możecie się dogadać , tylko niektórym brakuje odwagi żeby powiedzieć prawdę partyjnym wodzom, że ich postawa to czysty egoizm. Proszę to rozważyć.Pozdrawiam.

  2. Obejrzałem cały odcinek i pozwala mi to wyciągnąć odpowiednie wnioski. Pan Piotrowski zaprezentował się tutaj dobrze. Natomiast Pani Pamuła wyszła tragicznie. Mam wrażenie sądząc po oczach zwróconych do góry, że większość odpowiedzi była wypowiedziana w sposób nauczony na pamięć z kartki. Można też zauważyć pewien brak obycia medialnego a osoba, która 30 lat działa w polityce i nie jest obyta w jakiś sposób z mediami to trochę wstyd. Ostatnia rzecz to te słowa do Prezydentów przy końcu dyskusji to dla mnie brak uszanowania władzy wybranej przez ludzi. To jest pogrożenie palcem, że jak PiS-u nie będziecie słuchać to wam odetniemy pieniądze na inwestycje. Podsumowując wystąpienie Pani Pamuły było fatalne i jakby ten program miał miejsce przed wyborami to wyniki mogły być zupełnie inne bo o powiat lubaczowski trzeba się bić a nie siedzieć i tylko straszyć, że jak nie spisu to nie będzie pieniędzy.

  3. Ależ fatalnie zaprezentowała się p. Pamuła. Miks propagadny partyjnej i bufonady. Dodatkowo, jako radca wojewódzka nie powinno mimo wszystko fiksować się tylko i wyłącznie w publicznych wypowiedziach na naszym powiecie. Jesr radną wojewódzką, nie powiatową.
    To ukryte, w domyśle pogrożenie palcem innym uczestnikom debaty bardzo źle wygląda i świadczy o niedojrzałości, jako polityk.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here