III Lubaczowska 5, marsz nordic walking, II Lubaczowska 10 – charytatywnie dla Kacperka

0

Charytatywnie dla Kacperka biegacze staną 16 czerwca na linii startu III Lubaczowskiej Piątki, Marszu Nordic Walking i II Lubaczowskiej Dziesiątki. Listy zgłoszeń już zostały otwarte.

Fot. Tomasz Mielnik, arch.

Bieg na dystansie 5 km to jeden z najkrótszych dystansów biegów ulicznych i zawsze gromadzi spore grono miłośników sportu. Nie mniej jest wielbicieli Lubaczowskiej Dziesiątki czy Marszu Nordic Walking, dlatego decyzję o starcie w zawodach najlepiej podjąć jak najszybciej. Start i meta ulokowane będą na lubaczowskim Rynku.

Przez cały okres trwania zapisów organizatorzy pobierać będą wpisowe w wysokości 40 zł. Z każdego wpisowego 10 zł i wszystkie wpłaty powyżej kwoty 40 zł, zostaną przekazane na cel charytatywnyleczenie Kacperka Marciniszyna, bo nie rywalizacja sportowa będzie tu najważniejsza. Biegacze decydując się na udział w zawodach wesprą chłopczyka, który urodził się z wrodzoną wadą serca.

Więcej o zawodach, regulamin i zapisy na: chronotex.pl.

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Lubaczów i Biegomania Lubaczów, a partnerem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here