Tereny inwestycyjne przy granicy z Ukrainą w ofercie gminy Lubaczów

0

Gmina Lubaczów wystawiła do sprzedaży atrakcyjne tereny inwestycyjne zlokalizowane tuż przy granicy z Ukrainą. Bliskość przejścia granicznego Budomierz – Hruszew, to nie jedyny atut tej lokalizacji.

Działki zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie przejścia granicznego w Budomierzu.

Bliskość jednego z najnowocześniejszych przejść granicznych Budomierz – Hruszew to tylko jeden z atutów terenów inwestycyjnych, które do sprzedaży wystawiła gmina Lubaczów. Do nich należą z pewnością także: zwiększający się każdego roku ruch komunikacyjny i zauważanych od kilku lat dynamiczny rozwój handlu przygranicznego. To sprawia, że oferowane tereny to atrakcyjny kąsek dla inwestorów. Istotnym czynnikiem są także spore zasoby potencjału ludzkiego i przyjazność władz lokalnych.

Właśnie na docenienie powyższych atutów liczy gmina Lubaczów, która wystawiła na sprzedaż trzy atrakcyjne działki położone w miejscowości Budomierz. Co ważne, może je zakupić razem, uzyskując nieruchomość o powierzchni prawie 2 hektarów. Teren ten przeznaczony jest pod lokalizację zabudowy usługowej i produkcyjnej,

Przetargi odbędą się pod koniec listopada, a ze szczegółami można zapoznać się na stronie lubaczow.com.pl.

reklama
Ten baner wyświetlono 1 983 811 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here