Daj zniżkę i pokaż turystom z całej Polski nasze piękne okolice

0

Do 3 września przyjmowane są zgłoszenia przedsiębiorców świadczących usługi turystyczne do III edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Turyści z 50 % zniżek będą mogli skorzystać w pierwszy weekend października (6-8 X).

Fot. ziemialubaczowska24.pl

W wiosennej, II edycji akcji, która odbyła się 31 marca – 2 kwietnia, udział wzięło ponad 460 przedsiębiorców. Z ich oferty skorzystało 77 500 turystów. Po tym sukcesie, organizatorzy – Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna, nie spoczywają na laurach i rozpoczynają prace nad jesiennym weekendem za pół ceny. Zachęcają przedsiębiorców do udzielenia turystom 50 % zniżki na wybrane produkty lub usługi w dniach 6 – 8 października 2017 r. Zainteresowane udziałem w akcji podmioty powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.polskazobaczwiecej.pl i zaakceptować regulamin. Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 września.

Potem organizatorzy zweryfikują wszystkie otrzymane zgłoszenia. Po pozytywnym wyniku zakwalifikują projekty do udziały informując o tym zainteresowanych. Informacje o podmiotach udzielających zniżek zostaną umieszczone na stronie akcji. W sieci pojawią się także promocyjne banery, wysłane zostaną newslettery, opublikowany będzie spot promocyjny emitowany w telewizji i na ekranach w pociągach PKP Intercity oraz zostanie zorganizowana konferencja prasowa. A wszystko po to, by jak najwięcej osób dowiedziało się o akcji i skorzystało z zaproponowanych ofert. Wszakże celem działań jest zachęcenie Polaków do odpoczynku w kraju nie tylko podczas wakacji, ale przez cały rok.

Przedsiębiorców zachęcamy do włączenia się do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, a mieszkańców do skorzystania z ofert i wypoczynku w wymarzonych zakątkach turystycznych Polski.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here