Świetny spot na podsumowanie kampanii #szynobusem

6

Organizatorzy kampanii społecznej #szynobusem zaprezentowali właśnie spot podsumowujący ich ponad półrocze działania promujące pasażerskie połączenia kolejowe na linii nr 101, przebiegającej m.in. przez powiat lubaczowski.

 

Przypomnijmy, że kampanię społeczną #szynobusem zainicjowali wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel i wójt gminy Horyniec-Zdrój Robert Serkis, a wsparli wszyscy samorządowcy z powiatu lubaczowskiego. W jej ramach powstała strona internetowa www.szynobusem.pl, na której oprócz informacji na temat samej kampanii, znajduje się m.in. aktualny rozkład jazdy. Powstały także profile w mediach społecznościowych: facebook.com/szynobusem, instagram.com/szynobusem. Wśród podjętych działań był także konkurs na hasło kampanii.

Podsumowaniem ponad półrocznych działań jest spot filmowy, który prezentujemy powyżej. Na stronie kampanii czytamy, że film nie kończy działań związanych z promocją kolejowych połączeń pasażerskich, a jedynie podsumowuje jej pierwszy etap.

Spot powstał dzięki wsparciu firmy EnergoSped Sp. z o.o. – Terminal Przeładunkowy w Werchracie.

elubaczow.com, hp, szynobusem.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

6 komentarze

  1. Zdjęcia świetne – tak jak i w pozostałych dwóch reklamach, które ukazały się ostatnio(Kresowe Jadło i Zaproszenie dla dzieci do KO), tylko mała sugestia to już kolejna reklama Kresowej Osady w której podkład muzyczny to anglojęzyczna piosenka, chcąc promować „Kresy” sugerował bym czerpanie z czegoś bardziej lokalnego, dzięki temu przekaz jest spójny. Za profesjonalizm zdjęć jednak bardzo trzeba pochwalić – brawo!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here