Naturalnie :) #szynobusem – konkurs na hasło kampanii rozstrzygnięty

0

Rozstrzygnięto konkurs na hasło kampanii społecznej #szynobusem, promującej pasażerskie połączenia kolejowe na linii nr 101, przebiegającej przez Lubaczów i powiat lubaczowski. Nagroda główna, czyli tablet multimedialny Philips trafi do rąk pani Teresy Biedroń z Horyńca-Zdroju za hasło „Naturalnie #szynobusem”.

 

Druga nagroda, czyli odtwarzacz mp3 Sandisk trafi do pani Beaty Korczyńskiej za zdjęcie „#szynobusem bezpiecznie do babci”, a trzecia, czyli słuchawki PHILIPS do pani Joanny Leszczyńskiej za zdjęcie „#szynobusem – podróże z pasją”. Nagrody będą uroczyście wręczone zwycięzcom w najbliższą niedzielę (28.06) podczas imprezy „Kresowa OFFensywa Kulturowa” w Baszni Dolnej.

Konkurs z nagrodami był jednym z elementów kampanii społecznej #szynobusem, która ma promować pasażerskie połączenia kolejowe na linii nr 101, przebiegającej m.in. przez Oleszyce, Lubaczów i Horyniec-Zdrój.  W jej ramach powstała specjalna strona internetowa szynobusem.pl i profile społecznościowe kampanii na facebooku i instagramie. Podsumowaniem akcji, którą zainicjowali samorządowcy z powiatu lubaczowskiego, ma być spot video.

Obecnie linii klejowej nr 101 regularnie kursuje szynobus na trasie Horyniec-Zdrój – Jarosław, a dodatkowo od niedawna uruchomiono weekendowe kursy z Rzeszowa na Roztocze.

elubaczow.com, hp, szynobusem.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here