Konkurs na hasło kampanii #szynobusem – ostatnia prosta

1

Tylko do soboty można wysyłać zdjęcia w konkursie na hasło kampanii #szynobusem. Na autorów najciekawszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody – tablet multimedialny Philips 7′, odtwarzacz mp3 Sandisk 4GB i słuchawki Philips ExtraBass.

szynobusem_konkurs

Przypomnijmy, że kampania społeczna #szynobusem, którą zainicjowali samorządowcy z powiatu lubaczowskiego ma na calu promocję pasażerskich połączeń kolejowych na linii nr 101, przebiegającej m.in. przez Oleszyce, Lubaczów i Horyniec-Zdrój. Obecnie na tej linii regularnie kursuje szynobus na trasie Horyniec-Zdrój – Jarosław, a dodatkowo od niedawna uruchomiono weekendowe kursy z Rzeszowa na Roztocze.

Jednym z elementów wspierających kampanię jest konkurs na hasło kampanii. Polega on na zrobieniu autorskiej fotografii  z widocznym oznaczeniem „#szynobusem” (np. na kartce papieru) i własnym autorskim hasłem dotyczącym kampanii. Organizatorzy sugerują by zdjęcia były zrobione w otoczeniu infrastruktury kolejowej linii nr 101 (dworce, okolice torów, itp.) lub taboru kolejowego kursującego na tej linii (np. w szynobusie lub jego otoczeniu).

Do wygrania: tablet multimedialny PHILIPS PI3110 7″, odtwarzacz mp3 Sandisk SANSA CLIP ZIP 4GB 3 i słuchawki PHILIPS SHP2600 EXTRABASS STEREO.

Zdjęcia należy wysyłać do dnia 20 czerwca 2015 roku na adres konkurs@szynobusem.pl.

Nagrody trafią w ostatnią niedzielę czerwca, podczas Kresowej OFFensywy Kulturowej, do osób które w ocenie jury wyślą najbardziej kreatywne i najciekawsze prace.

Więcej informacji o konkursie na stronie szynobusem.pl.

elubaczow.com, hp, szynobusem.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here