Wojewódzkie Obchody Światowego Dnia Turystyki w Kresowej Osadzie – zobacz zdjęcia

16

Galeria zdjęć z sobotnich (28.09) Wojewódzkich Obchodów  Światowego Dnia Turystyki, które odbyły się w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

W tym dniu odbyło się m.in. wręczenie ministerialnych odznak honorowych „Za zasługi dla turystyki” oraz statuetek Marszałka Województwa Podkarpackiego „Za szczególna aktywność w rozwoju turystyki i jej promocji”, ogłoszenie wyników regionalnego etapu konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny” i podsumowanie 53. Wojewódzkiego Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych. Goście, którzy zjechali do Baszni Dolnej z całego regionu mogli zwiedzić także Kresową Osadę i uczestniczyć w wycieczkach po okolicy.

fot. Tomasz Mielnik dla elubaczow.com (c)


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

16 komentarze

 1. To dzięki funduszom unijnym buduje i remontuje się różne bezguścia i inne bo nikt tego potem i tak nie sprawdza,nie pilnuje a włodarze nabijają punkty przed wyborami. Ostatni będąc m.in. w Lisich Jamach zauważyliśmy Punkt Informacji Turystycznej.Szkoda ale tam nikt nie siedział, więc niczego się nie dowiedzieliśmy a od przechodzących mieszkańców dowiedzieć się można,że tam nigdy nikogo nie ma.Znaczy się punkt widmo.Unia dała fundusze na remont obiektu a z naszej strony to wszystko to jest w obecnej chwili.

 2. Polakom nigdy nie dogodzi. Budują źle, nie budują, też źle. Wójt chce znaleźć jakieś miejsca pracy, to też nie pasuje. Za minimalną nikt do pracy przecież nie chce chodzić. Ludzie opamiętajcie się trochę! Kiedy przyjeżdżają ludzie z całej Polski to się zastanawiają co tu można zobaczyć. Takie miejsca jak Kresowa, Horyniec czy Narol trzeba reklamować, żeby ludzie tu przyjeżdżali. Powinno nam na tym zależeć, bo będzie się to wiązało z pracą dla większej ilości ludzi. Turystyka to szansa dla nas! Zamiast ciągle wszystko negować, to pomyślcie co tu można jeszcze zrobić, załóżcie własny biznes i rozwijajcie gospodarkę.

 3. 10 lat temu wyjechałem z okolic Lubaczowa.
  6-cio dniowy pobyt w ubiegłym tygodniu i juz na pierwszy rzut oka widać spore różnice. Oczywiście tylko na plus. Wystarczy przejechać przez Basznię Dolną.
  Orliki, stadiony, drogi, zaakcentowane miejsca historyczne… Tylko trzymać kciuki wszystko dalej szło w tym kierunku. A dla krytykantów piszących w stylu „zamiast na osadę wybudować drogi…” szkoda klawiatury. Pieniądze przeznaczone na powiedzmy kulturę nie mogą być przeznaczone na infrastrukturę czy choćby sport.

 4. @xmen – w jakim sensie za nasze/Twoje? Jak szlachta? Wyjdź proszę z ciasnoty chłopskiej mentalności.
  @Anonim – jakby jakaś gwiazda z Klanu przyjechała byłoby więcej co? A nie jakaś tam osada… przecież co krok są takie osady. Lodki? Lodziki chyba. Coś sugerujesz? A Ty za Internet płacisz czy się podpiołeś do kogoś? To tak, żebyś sam poczuł na czym polega insynuacja.
  @mysz – używasz kwantyfikatora ogólnego „nikomu”. Jesteś jakimś mentalistą, że czytasz myśli innych? Takie chwyty są demagogiczne, psują dyskurs i są nieuprawnione. Symptomatyczne, że obok „żałosne” wstawiasz uśmieszek. To u nas tak cieszy, nawet jak się nam tylko wydaje, że innym nie idzie. Można sobie siedzieć przy kompie i myśleć: ale jestem mądry – nie tak jak te głupki co coś robią ryzykując, ze im nie wyjdzie.

 5. @kot – ktoś Ci nadepnął na ogon? Schronisko – śmietanka – państwowe pieniądze. Gdyby nie spójnik skłamałbyś w każdym wyrazie. Ale trenuj hateing. Kiedyś napiszesz: „Mądrością, inteligencją wspieram zdolnych, osiągając satysfakcję, radość, spełnienie” i wpiszą Cię do Księgi rekordów Guinessa jako najwytrawniejszego łgarza. Cenię Twoją przenikliwość – tylko dwa kłamstewka, co to przy Tobie…

 6. Sytuacja, o której piszesz dotyczyła innej rzeczywistości gospodarczej Polski i świata. Dzisiaj zamki błyskawiczne produkuje się w Chinach, siarkę pozyskuje się innymi metodami, poza tym nie po to była prywatyzacja żeby samorząd czy państwo budowały fabryki. Zresztą jaki zakład masz na myśli?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here