Wakacje to czas, kiedy nasze dzieci powinny mieć zapewnione ciekawe i atrakcyjne zajęcia. Jak zapewnić im dobrą zabawę i możliwość rozwijania różnych zainteresowań? Doskonałą ofertę znajdziemy podczas Półkolonii na Sasakach, która odbędzie się w dniach 15-19 lipca w godzinach 8.00-16.00.

Rodzice dzieci w wieku wczesnoszkolnym często w wakacje stają przed dylematem, co robić z dziećmi. Problem jest jeszcze większy, gdy mama z tatą muszą chodzić do pracy. Świetnym rozwiązaniem są Półkolonie. W ich trakcie dziecko nie tylko będzie miało zapewnioną opiekę, ale weźmie też udział w wielu interesujących zabawach, grach i ćwiczeniach edukacyjnych.

W naszym regionie organizowana jest Półkolonia na Sasakach. To doskonała propozycja dla wszystkich dzieci w wieku 6-13 lat, które chcą aktywnie spędzić czas i doskonale się bawić. W programie czeka na nich mnóstwo atrakcji – zajęcia sportowe, ruchowe, edukacyjne, Art Mix, z pierwszej pomocy medycznej i survivalowe, jak również wycieczki piesze, warsztaty tematyczne, zabawy animacyjne. Uczestnicy wezmą udział w prelekcji Straży Pożarnej i sesji zdjęciowej z udziałem ogromnych maskotek. Na Sasakach pojawią się dmuchańce, ruszy piana party, dostępne będą gry planszowe, wskoczyć będzie można do basenu i świetnie się bawić. Na zakończenie dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy. To wszystko pod okiem wykwalifikowanej kadry, która zadba o bezpieczeństwo i niesamowitą atmosferę podczas zajęć.

Koszt udziału w półkolonii wynosi 740 zł, ale dla rodzeństwa przewidziane są zniżki (640 zł/os.). Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto nie zwlekać z zapisami. Chcąc to zrobić, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 516 666 844.

Dla dzieci Półkolonia to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do nauki, zdobywania nowych umiejętności i rozwijania pasji. Organizatorzy zapewniają, że każde dziecko będzie miało niezapomniane wakacje, pełne emocji i ciekawych przeżyć.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here