Aktywne, pozbawione nudy ferie tylko z Football Academy Lubaczów

0

Zbliżają się upragnione przez uczniów ferie. Warto już zaplanować ten czas, by nie siedzieć w domu. My zachęcamy do aktywnego odpoczynku z Football Academy Lubaczów. Przedstawiamy niespodzianki jakie trenerzy przygotowali na zimowy odpoczynek?

Fot. Kuba Skoczylas

Choć zima nie rozpieszcza, to laba od szkoły nie musi być nudna czy spędzona w domu. Warto wylogować się z wirtualnego świata i „naładować” pozytywnie z przyjaciółmi stawiając na sport. O aktywne zorganizowanie wolnego czasu podczas ferii zimowych zadbali trenerzy Football Academy Lubaczów. Wszystkim uczestnikom Zimowej Półkolonii gwarantują olbrzymią dawkę piłkarskich emocji i nie tylko.

W zajęciach wziąć mogą udział dzieci z roczników 2006 – 2012. W programie znalazły się codzienne piłkarskie treningi, ciekawe ćwiczenia na ściance wspinaczkowej, fitness, biosauna, konkursy, gry i zabawy plenerowe. Na uczestników czekać będzie turniej piłki nożnej, wyjście na lodowisko, kulig oraz zorganizowane zostanie ognisko. Przeprowadzone będą także treningi indywidualne i motoryczne.

Trenerzy zapraszają w dniach 11-15 luty od godz. 8:00 do godz. 15:00. Zajęcia prowadzone będą w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie.

Cena, która obejmuje także ubezpieczenie NNW, to: 350 dla zawodników Football Academy Lubaczów) oraz 390 zł (dla zawodników spoza Football Academy Lubaczów).

Warto już teraz zapisać swoje dziecko, bo organizatorzy ograniczyli liczbę miejsc do 30 (2 grupy po 15 osób), a decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony FA. Więcej szczegółów uzyskać można od Kierownika Półkolonii Rafała Dudzica (tel. 694 290 537).

Materiał partnera


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here