Niesamowita zimowa przygoda z rówieśnikami czeka na dzieci w wieku 6-13 lat, które skorzystają z oferty przygotowanej przez Kresową Osadę w Baszni Dolnej. Zaprasza ona od 13 do 18 lutego na Zimową Półkolonię.

Zajęcia odbywać się będą codziennie w godz. 7:30 – 16:00. Pierwszego dnia dla dzieci zorganizowane zostaną gry i zabawy integracyjne „Poznajmy się”. Wtorek będzie „Dniem talentów artystycznych”. „Środa pasibrzucha” przyniesie ze sobą zabawy w gotowanie i zajęcia kulinarne. W czwartek uczestnicy oddadzą się zajęciom ekologicznym, a w piątek odbędą się zabawy w plenerze. Rozpalone zostanie ognisko i odbędzie się kulig. Ponadto dzieci szukać będą skarbu, zrobią ekologiczne kosmetyki i będą malować na szkle. Dodatkowo pociechy zapoznają się z pracą kowala, wciągnięte zostaną w tajniki garncarstwa i odbędą lekcję historii.

Organizatorzy, obok atrakcyjnych zajęć, zapewniają uczestnikom także pełne wyżywienie. Czekać na nich będą urozmaicone, wielodaniowe śniadania, przekąski w trakcie warsztatów oraz podwieczorki: gofry, naleśniki, lody, mufinki, pizza, tarty, kiełbaska z ogniska, nielimitowana woda mineralna, herbata, kakao, soki owocowe i kompoty. Z kolei przykładowe menu obiadowe wygląda następująco:

– poniedziałek: rosołek z makaronem, filet drobiowy w cieście panko, frytki, surówka,
– wtorek: zupa pomidorowa, pulpeciki z indyka, ziemniaki, surówka,
– środa: środa pasibrzucha – cały dzień zabawy w gotowanie i konkurs Master Chef Junior,
– czwartek: zupa pierogi ruskie,
– piątek: kolorowy krem z zielonych warzyw, fish & chips, surówka.

Cena za 5 dni półkolonii wynosi jedynie 499 zł od osoby (w tym ubezpieczenie). Przypominamy, że w Kresowej Osadzie płacić można Bonem Turystycznym!

Zapisy przyjmowane są do 10 lutego pod numerem telefonu: 500 738 500. Turnus możliwy będzie po zebraniu odpowiedniej liczby osób.

Wszelkie zajęcia odbywać się będą z przestrzeganiem zasad sanitarno-epidemiologicznych.

Materiał partnera

3 komentarze

  1. Dzieci do szkoły nie mogą iść bo covida, a na ferie mogą bo przecież wtedy covida nie będzie. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Tu można dzieci posłać, tam nie. Tu nie ma zagrożenia, a tam jest. Równi i równiejsi.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here