Fot. Krystian Kłysewicz, arch.

Klub Nordic Walking „Spring” Horyniec-Zdrój ogłosił termin kolejnej, już szóstej edycji Leśnego Biegu do Źródeł. Już wiemy, że rywalizacja będzie przebiegać na dwóch dystansach.

Leśny bieg do Źródeł to uznana już w regionie impreza sportowa, która niezmiennie cieszy się popularnością wśród miłośników biegania i zawodników nordic walking. Jej trasy każdego roku przebiegają przez malownicze okolice ziemi horynieckiej, a tegoroczny start i meta będzie miała miejsce na parkingu przy Chacie Pielgrzyma w Nowinach Horynieckich.

Tegoroczna edycja zawodów będzie miała miejsce 17 września 2023 r. (niedziela). Impreza będzie oferować dwa dystanse dla uczestników. Pierwszy z nich to bieg na 12 km, który zapewni intensywną dawkę adrenaliny i wyzwania dla doświadczonych biegaczy. Drugą opcją jest marsz nordic walking na dystansie 5 km, idealny dla osób preferujących aktywność na świeżym powietrzu w towarzystwie pięknej przyrody.

Wszyscy zainteresowani udziałem w Leśnym Biegu do Źródeł mogą już zacząć planować swój udział. Dla wielu osób jest to nie tylko okazja do rywalizacji sportowej, ale również doskonała sposobność do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w zdrowej i aktywnej atmosferze.

Szczegóły dotyczące tras oraz mapę zawodów organizatorzy podadzą już wkrótce, by wszyscy uczestnicy mieli czas na przygotowanie się do rywalizacji. Zapisy trwają na stronie dostartu.pl.

Organizatorami zawodów są Klub Nordic Walking SPRING Horyniec-Zdrój, Gmina Horyniec-Zdrój oraz Nadleśnictwo Lubaczów. To dzięki ich ich współpracy udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here