Za nami kolejna edycja Leśnego Biegu Do Źródeł. Mimo, że pogoda nie była zbyt sprzyjająca, na starcie biegu i zawodów Nordic Walking stanęła liczna grupa zawodników.

W kategorii open w biegu na 10 km najszybciej wśród mężczyzn pojawił się Krzysztof Jaworski reprezentujący klub Visegad Maraton Rytro ze Starego Sącza, drugi był Dominik Zadworny z Dachnowa, a trzeci Mateusz Ożga z Sieniawy. Wśród kobiet zwyciężyła Anna Śliwa z Tomaszowskiej Grupy Biegowej z Tomaszowa Lubelskiego, druga była Patrycja Amrożkiewicz z Sanoka, a trzecia Anna Cencora z Lubaczowa. Pełną listę wyników znajdziecie na stronie timekeeper.pl.

W rywalizacji Nordic Walking zwyciężyła Małgorzata Kubiszyn reprezentująca Klub SPRING Horyniec-Zdrój, drugi był Grzegorz Gwozda z Tomaszowa Lubelskiego, a trzeci Szymon Biały z Oleszyc. Pełną listę wyników znajdziecie na stronie timekeeper.pl.

Organizatorem zawodów był Klub Nordic Walking SPRING Horyniec-Zdrój, a współorganizatorami: Urząd Gminy w Horyńcu-Zdroju, Parafia Horyniec-Zdrój i Nadleśnictwo Lubaczów.

Galeria zdjęć, fot. Krystian Kłysewicz, Gmina Horyniec-Zdrój.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here