W Cieszanowie wciąż organizowana jest pomoc kierowana do uchodźców wojennych, którzy w naszym kraju znajdują schronienie. Wsparcie kierowane jest również bezpośrednio za granice. Jednak, by pomoc była skuteczna i szybka potrzebne są ręce do pracy. Organizatorzy szukają wolontariuszy.

Polacy celująco zdają egzamin z człowieczeństwa udowadniając, że mają otwarte serca. W różny sposób niosą pomoc obywatelom Ukrainy. Doskonałym przykładem jest prowadzona akcja w Cieszanowie. Plac przy firmie Instal-Bud zamienił się w ogromny magazyn. Zbierane są artykuły i produkty, które przeznaczone są dla obywateli Ukrainy. Jednak, by pomoc wciąż w szybki sposób docierała do potrzebujących organizatorzy potrzebują wsparcia.

– Jako Fundacja Folkowisko, pilnie poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby nam pomóc w magazynie znajdującym się w Cieszanowie. Jeśli tylko macie czas i ochotę, zapraszamy do naszej ekipy! Każdego dnia nasz kucharz serwuje wyśmienite dania, więc głodni nie będziecie. Dodatkowo, jeśli macie problem z transportem, nasz kierowca może po Was przyjechać – zachęcają organizatorzy akcji.

Magazyn w Cieszanowie czynny jest codziennie od godz. 7.00 do 24.00. 

Osoby, które chciałyby włączyć się w pomoc kontaktować się mogą z organizatorami pod numerem telefonu: 784 251 238.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here