Niesamowite dzieło sztuki, które wykonane zostało przez przyrodę uchwycił w obiektywie aparatu Krystian Kłysewicz. „Takiego cuda nikt chyba jeszcze nie widział” – pisze na swoim facebooku.

Każde zdjęcie z tej sesji pokazuje zamarznięty zbiornik wodny. Fotograf wykonał niesamowite ujęcia przedstawiające niezwykłe zjawisko przyrodnicze.

To nie grafika komputerowa – to 100% oryginalny wytwór naturalny na zbiorniku wodnym, który wygląda jak najbardziej wymyślna grafika i to jeszcze w 3D! Cały wieczór siedziałem i zastanawiałem się, jak mogły powstać tak finezyjne freski – i powiem Wam tyle – nie ważne jak, ważne, że najpiękniejsze na świecie i to prosto z Roztocza Wschodniego! – zachęca do oglądania zdjęć Krystian Kłysewicz.

Zdjęcia robią furorę w mediach społecznościowych, na Facebooku na post zareagowało już 650 osób i został udostępniony ponad 500 razy. Gdzie w komentarzu jeden z użytkowników tak wyjaśnia uwiecznione na zdjęciach zjawisko:

Z dna zbiornika są uwalniane różne gazy (np. powstające podczas procesów gnicia resztek roślin) i myślę że to one są za te wykwintne wzory pod taflą lodu.

AH, bm, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here