Jesteśmy z Wami już 10 lat!

4

W tym roku obchodzimy 10-lecie działalności naszego portalu. Z okazji tego jubileuszu co miesiąc przypominać będziemy najciekawsze artykuły z naszego archiwum.

fot. Tomasz Michalski, arch.

Drodzy Czytelnicy…

Nasz portal ruszył latem 2010 roku. Od tego czasu na bieżąco pod adresem elubaczow.com informujemy o tym, co dzieje się w naszym regionie. Przez blisko dekadę opublikowaliśmy ponad 10 tysięcy artykułów, a dzięki Wam jesteśmy liderem medialnym w naszym regionie. Nasze publikacje czytane są przez tysiące czytelników, a rzesza odbiorców stale się powiększa. Pozytywny odbiór i przychylne opinie potwierdzają nam, że praca jaką wkładamy w dalszy rozwój portalu nie idzie na marne.

Przez ostatnie 10 lat wiele się zmieniło – kilkukrotnie przebudowaliśmy wygląd strony, dostosowując ją do oczekiwań Czytelników i rozwoju technologii. Sukcesywnie rozszerzaliśmy działy tematyczne, a do wiadomości tekstowych zaczęliśmy dodawać fotorelacje i relacje wideo. Przez naszą redakcję „przewinęło się” sporo osób, które dziennikarskie kroki stawiały pod czujnym okiem naszych redaktorów. Wiele się przez ten czas wydarzyło, ale niezmienne pozostało nasze dążenie, żebyście jak najszybciej wiedzieli, co jest ważne i ciekawe.

Od 2017 roku wydawcą portalu jest grupa Media Lubaczowskie Sp. z o. o. Obok prowadzenia portalu zajmujemy się  także obsługą medialną wielu firm w powiecie lubaczowskim, oferując najskuteczniejszą reklamę w regionie. Często także angażujemy się w różnego rodzaju projekty i wspieramy działalność społeczną i charytatywną.

Z okazji naszego Jubileuszu przygotowywać będziemy dla Was comiesięczny zestaw artykułów, które były przez Was najchętniej czytane w poszczególnych miesiącach minionej dekady. Dziś przedstawiamy przekrój styczniowych publikacji.

2011: Lubaczów: Otwarcie Tesco jeszcze w tym miesiącu
2012: Zbezczeszczono żołnierskie groby i pomniki! Policja szuka sprawców
2013: Wypadek na trasie Szczutków – Opaka. Sprawca był pijany?
2014: Nie żyje poszukiwany od kilku dni 26-latek z Lisich Jam
2015: Śmiertelny wypadek na trasie Oleszyce – Lubaczów
2016: Zaginął Marcin Leus z gminy Wielkie Oczy – trwają poszukiwania
2017: Orszak Trzech Króli w Lubaczowie – zobacz zdjęcia
2018: Zmarł Krzysztof Wencel, znany w powiecie lubaczowskim lekarz
2019: Alicja pierwszym noworodkiem 2019 roku
2020: Śmiertelny wypadek na drodze Stary Dzików – Cewków

Zespół Redakcyjny

[CIEKAWOSTKA]
Zobaczcie, jak wyglądała pierwsza wersja logotypu naszego portalu:


4 komentarze

  1. To super sprawa, że ktoś wchodzi w tak ciężki temat jak media i coś działa na tym kurkodołku, gdyby nie lokalne media, to polityczni watażkowie robili by w balona ludzi, a tak, to chociaż muszą się chwalić czymś, że coś osiągają. Pozytywnie i do przodu. Zawsze komuś będzie przeszkadzać, ale wszystkim nie dogodzisz.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here