Lubaczów: Otwarcie Tesco jeszcze w tym miesiącu

27
fot. elubaczow.com

Jeszcze kilka miesięcy temu na terenie byłej mleczarni w Lubaczowie było gruzowisko, a już za kilka dni pierwsi klienci zrobią tu zakupy w nowym Tesco.  W markecie pracę znalazło 60 mieszkańców Lubaczowa i okolic. Na klientów czeka tysiące produktów. Nie zabraknie wyrobów lokalnych producentów oraz tanich marek na wyłączność Tesco.

Na półkach nowego sklepu klienci znajdą ponad 8000 tysięcy produktów. W ofercie nowego sklepu Tesco znalazły się także regionalne i lokalne wyroby w atrakcyjnych cenach. Dołączenie ich do oferty sklepu jest odpowiedzią na duże zainteresowanie klientów regionalnymi smakami. W sklepie znajdziemy m.in. pieczywo z piekarni Sopel z Oleszyc, nabiał ze Spółdzielni Mleczarskiej Resmlecz oraz wędliny z Zakładów Mięsnych Jabłoński.

W nowym sklepie Tesco zatrudniło 60 mieszkańców Lubaczowa i okolic. Już teraz pracują oni w sklepie, przygotowując go na wielkie otwarcie dla klientów. Planowane jest ono w ostatnim tygodniu stycznia.27 komentarze

 1. Najladniejszy i tak jest ten budynek zaraz przy wjezdzie do owego tesco, i tak niedlugo bedzie z tym tesco.
  Pamietacie jak otworzyli tesco w lubaczowie pierwsze? Bylo otwarte do 24 pozniej do 22 a teraz do 21 i tak pewnie bedzie i z tym bo na polkach prawie pusto bedzie

 2. Informacje ogólne
  Nazwa inwestycji Kompleks handlowo usługowy w Lubaczowie
  Ogólne informacje

  W Lubaczowie ma powstać kompleks handlowo-usługowy. Według wstępnych założeń na działce ma powstać pawilon handlowy oraz samoobsługowa myjnia samochodowa ręczna z niezbędną infrastrukturą techniczną.

  Województwo podkarpackie
  Miasto Lubaczów
  Data rozpoczęcia rok 2011
  Data zakończenia rok 2011

 3. do Edmund, ale przecież nik nikogo nie zmuszał do tego aby szedł do pracy w Tesco, prawda?? zresztą nie wiem skąd te informacje o 1/4 etatu, zdecydowana większość jest zatrudniona na 3/4 i na pełny etat a te 420 zł to pewnie za 2 tygodnie „pracy” w poprzednim miesiącu gdzie były szkolenia… najlepiej to jest marudzić i nic nie robić.

 4. Inwestycja jest chyba zrobiona z myślą o otwarciu przejścia granicznego, wtedy powinno coś się ruszyć. Jak wiadomo w L-owie jest już wiele supermarketów (i tym podobnych) i chyba nawet za dużo;) Tylko przejście graniczne może pomóc w utrzymaniu tesco;)

 5. Polecam odwiedzic, już otwarte. A po wesołych minach pracowników nie widac żeby mało zarabiali czy harowali ponad siły. Tesco dobrze płaci tym co chcą i dobrze pracują. A poza tym chyba lepiej pracowac i zarobic parę groszy niż rejestrowac się w UP.

 6. Miny mają wesołe bo od tego zależy ich dalszy los.
  Wolę się zarejestrować i nic nie robić niż tyrać i zarobić „parę groszy”.
  Ceny;pomarańcze 2.70 w promocji
  w „Centrum”-2.59
  pomidory 4.99- w promocji
  w”Biedronce” -3.70
  Takie to atrakcje. Ceny nie powalają.Nie polecam.

 7. Super- i hipermarkety nie są dla biednych czy oszczędnych. Kuszą „promocjami” „okazjami” i „cenami specjalnymi”, które stanowią jedynie wycinek codziennej oferty. Pozostałe ceny są podobne lub wyższe jak gdzie indziej. Żadnej Ameryki tu nie odkrywam, wiem. Ale jeszcze ciągle niezamożni ludzie dają się nabierać na psychologiczną pułapkę. Mnogość towaru, feeria kolorów, hałas, pośpiech, krzykliwe reklamy informujące o wyjątkowych „okazjach” – to wszystko ma ogłupić kupujących, spowodować u nich nerwowe zachowania „żeby czegoś nie przeoczyć”, a w efekcie kupić więcej niż się zamierzało czy potrzebowało. Rozsądni piszą sobie karteczkę, idą na zakupy do osiedlowego sklepu i wracają z tym, co naprawdę chcieli kupić. Jeśli kogoś stać, jedzie do Tesco czy innego giganta, jego sprawa.

 8. Na lubaczow.tv jest relacja z otwarcia Tesco. Po obejrzeniu tego materiału jestem w szoku !!!

  Burmistrz, zastępca, proboszcz… wstęgi, święcenia…
  Na prywatnej inwestycji takie cyrki? Niebawem to będą przecinać wstęgi i wręczać dyplomy przy wejściu do nowej prywatnej ubikacji.

  Ani to inwestycja miejska, ani kościelna, coż oni tam robili?

 9. Masz rację – ŻENUJĄCE!!! Czy przyszliby na otwarcie małego prywatnego sklepu? Z pewnością nie! Ale widać nadzieja na gratisy, prezenciki okazała się silniejsza niż poczucie przyzwoitości. Przecież, jak otwierali Jedynkę to oficjele (Jerzy Z, Janusz Sz oraz ksiądz proboszcz Kociołek) dostali pełne troby prezentów.
  A naprzeciw tej inwestycyjnej rewelacji stoi sobie biedny, zaniedbany stadion Pogoni. Na ostatnich zebraniach klubowych Pani Burmistrz tak nie promieniała. No cóż, Pogoń to przecież kłopot, przyjemniej jest błyszczeć w świetle fleszów.

 10. Władz nie powinno tam być. Mogły wysłać list z pozdrowieniami, życzeniami i na tym koniec. Powinny zdawać sobie sprawę, że Tesco odbierze dochody niejednej rodzinie utrzymującej się z handlu (pracodawcy, pracownicy), że to nie jest rodzimy biznes. Tu się nie ma z czego cieszyć, ani czym chlubić. Że ileś osób znalazło pracę? Ja bym proponował po roku zrobić badania, ile osób straciło pracę w handlu w wyniku powstania Tesco. Niepopularne kwestie wygaduję? No może i tak. Ale z faktu, że powstało Tesco nikt nie zje więcej mięsa, pomarańczy czy nie zużyje więcej proszku do prania. Kupi w Tesco, to nie kupi gdzie indziej w Lubaczowie. Tesco zyska, ktoś straci.
  Jedyny plus – coś się świeci na tym zaprzekopskim łez padole. Pozostałości po OSM tylko straszyły.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here