Śmiertelny wypadek na trasie Oleszyce – Lubaczów

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na trasie Oleszyce – Lubaczów. Kierująca volkswagenem golfem uderzyła w drzewo. Kobieta zmarła w szpitalu. Droga relacji Lubaczów – Oleszyce była zablokowana przez kilka godzin.

Do wypadku doszło przed godz. 14 na trasie Oleszyce – Lubaczów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem golfem jadąc od strony Oleszyc na zakręcie przed przejazdem kolejowym wpadła w poślizg, zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń 46-letnia kobieta zmarła w szpitalu. Kobieta jechała sama.

elubaczow.com, kaj, KWP Rzeszów

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane