Ruszył Plebiscyt Przedsiębiorca Roku 2019 Ziemi Lubaczowskiej

0

Po raz trzeci będziemy mogli wybrać Przedsiębiorcę Roku. Rusza kolejna edycja konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu”.

Kto powinien zostać Przedsiębiorcą Roku 2019 na Ziemi Lubaczowskiej? Zdecydujemy w głosowaniu SMS, o którym informacja zamieszczona zostanie na stronie bizneslubaczow.pl/plebiscyt. Jednak zanim to nastąpi najpierw musimy zgłosić kandydatów. Swoich faworytów można nominować do 12 stycznia poprzez wysłanie e-maila na adres plebiscyt@bizneslubaczow.pl.

Nagrodą dla zwycięzcy będzie 3-dniowy pobyt w Zakopanem dla 2 osób oraz statuetka PRZEDSIEBIORCA ZIEMI LUBACZOWSKIEJ 2019. Kto zdobędzie ten prestiżowy tytuł? Dowiemy się 8 lutego w czasie Finałowej Gali, która tradycyjnie odbędzie się w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

W powiecie lubaczowskim jest jest wiele dobrze prosperujących firm i zatrudniających grono pracowników oraz wykonujących szereg usług i produktów mających wśród mieszkańców uznanie.

Przypomnijmy, pierwszą edycję wygrał Krzysztof Kopeć, który został Przedsiębiorcą Roku 2017. Zwycięzcą ubiegłorocznej edycji został Leszek Żukowicz.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here