Znamy wyniki plebiscytu Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej 2018 [ZDJĘCIA]

7

Poznaliśmy zwycięzcę plebiscytu Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej 2018. Dzisiaj (23.02) podczas uroczystej gali w Baszni Dolnej odebrał on statuetkę wraz z tytułem.

Do drugiej edycji konkursu, który jako jedyny w powiecie lubaczowskim wspiera i promuje najlepszych przedsiębiorców, zgłoszono siedemnaście firm. Przez dwa tygodnie można było oddawać głosy na kandydatów. Kto będzie mógł posługiwać się tytułem Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej 2018 zdecydowali konsumenci. W tym roku docenili oni wysoką jakość świadczonych usług, nowoczesność i wieloletnie doświadczenie na rynku. Zwycięzcą tegorocznej edycji plebiscytu został Leszek Żukowicz – firma KlimaTech Serwis.

W Kresowej Osadzie w sumie przyznano trzy nagrody. Na podium obok zwycięzcy stanęli Tomasz Tkaczyk i Michał Burda.

AH, elubaczow.com

7 komentarze

  1. Zwykly pic na wode 😀 Wygral ten ktory siedzi w domu i ma czas na wypisywanie do ludzi aby wyslali na niego smsa. Prawdziwy przedsiebiorca powinien byc oceniany przez wyznaczone kryteria np. Ile zatrudnia osob, uzyskany dochod, inwestycja w rozwoj firmy itd… Szkoda czasu i slow. Zwykla imprezka karnawalowa a nie zadna gala.

  2. Burak jesteś i to ćwikłowy pajacu. Kolejny lubaczowski chwiej który nie powie ani pół dobrego słowa tylko jazda po wszystkim i wszystkich z góry na dół. Każdy miał równe szanse i mógł prosić znajomych o smsy. Tak wyglądał ten konkurs i wiele powtarzam wiele takich jest było i będzie przeprowadzanych w taki sposób w Polsce i na świecie. Właścicielowi portalu z tego miejsca gratuluję poziomu jego czytelników.

  3. Niestety to jest bardzo przykre czytając tyle negatywnych komentarzy przy organizacji w powiecie jakichś ciekawych wydarzeń i mi samej nasunęła się niejednokrotnie myśl jacy ludzie i z jakim ilorazem inteligencji odwiedzają tą stronę gdzie poziom wypowiedzi jest poniżej jakiegokolwiek poziomu… A obrońcy elity mediów bez chwili zastanowienia atakują ludzi żeby tylko się nie dać pogrążać… Jesteście tacy mali… !!!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here