W sobotę poznamy Przedsiębiorcę Roku 2019 Ziemi Lubaczowskiej

0

Już w sobotę (8.02) poznamy Przedsiębiorcę Roku 2019 Ziemi Lubaczowskiej. Kto nim zostanie? Dowiemy się w czasie uroczystej Gali Przedsiębiorców w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Fot. River Studio

Plebiscyt pozwala klientom docenić starania, usługi i produkty przedsiębiorców, bo to właśnie oni decydują, kto zwycięży w konkursie wysyłając na swojego faworyta sms. Taka rywalizacja to jedyny w naszym regionie konkurs promujący najlepsze firmy i ich właścicieli. Nagroda oznacza, że kandydat wyróżnia się wizją, innowacyjnym myśleniem, sukcesami biznesowymi oraz szacunkiem dla klientów i partnerów. Zwycięzcę tegorocznej, trzeciej edycji poznamy w czasie Gali Przedsiębiorców, która połączona jest z zabawą karnawałowo-ostatkową.

W konkursie walczy trzynastu przedsiębiorców, ale tylko jeden otrzyma zaszczytny tytuł – Przedsiębiorca Roku 2019 Ziemi Lubaczowskiej, specjalnie przygotowaną na to wydarzenie unikatową statuetkę oraz nagrodę w postaci trzydniowego pobytu w Zakopanem. Cenne nagrody otrzyma również dwóch kandydatów, którzy zdobędą drugie i trzecie miejsce. Ponadto każdy z nominowanych przedsiębiorców otrzyma pamiątkowy dyplom.

Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu, sponsorami głównymi Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, Toyota Dakar Rzeszów i Viessmann, honorowy patronat sprawuje Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel, a patronatem medialnym objęła plebiscyt m.in. nasza redakcja.

Więcej informacji na stronie: bizneslubaczow.pl/plebiscyt

Gala plebiscytu rozpocznie się w sobotę o godz. 19:00. Będzie ją można oglądać na żywo pod poniższym linkiem.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here