Krzysztof Kopeć Przedsiębiorcą Roku Ziemi Lubaczowskiej

16

Krzysztof Kopeć, właściciel pracowni projektowej Geobud, został zwycięzcą plebiscytu Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej. Najlepsze firmy poznaliśmy podczas sobotniej gali.

Zwycięzców plebiscytu Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej uhonorowano podczas dzisiejszej (03.02) gali zorganizowanej w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Najwięcej głosów oddano na Krzysztofa Kopcia, właściciela pracowni projektowej Geobud, który przez kolejny rok będzie mógł szczycić się tytułem Przedsiębiorca Roku 2017 Ziemi Lubaczowskiej.

Na podium znaleźli się także Leszek Jakimowicz, prowadzący firmę „Leda-Ser” i Krzysztof Padowski z KrisWash.

Szersza relacja i zdjęcia z gali już niebawem na naszym portalu.

Przypomnijmy, że głosowanie w plebiscycie trwało od 3 do 24 stycznia. Internauci oddawali swoje głosy na osoby, które według nich są wizytówką naszego regionu, tworzą nowe miejsca pracy, a w biznesie grają fair. Do konkursu nominowano 16 firm.


16 komentarze

  1. Przepraszam bardzo a ci którzy niE zajęli zadnego miejsca na podium to znaczy ze nie „grają fair”???
    To było do przewidzenia kto będzie na pierwszym miejscu. Dobre pytanie @Pytam, dla kogo ta nagroda dla wolontariusza???

  2. Niechby każdy z nominowanych przez cały okres swej dotychczasowej dzialalnosci zrobil cokolwiek bezinteresownie dla innych – wtedy szanse bylyby wyrownane 🙂
    Ale większość z nich nastawiona jest tylko i wylacznie na zyski – nie oszukujmy się.
    A przedsiębiorcą jest osobą, która prowadzi działalność gospodarczą, zatrudnia ludzi, tworzy stanowiska pracy, więc czego Panu Kopciowi brakuje?

  3. Jacy to przedsiębiorcy najwyżej samozatrudnienie i narzędzia (w postaci kilku pracowników) do zarobienia jakichkolwiek funduszy na utrzymanie. A gdzie właściciel przetwórni w Suchej Woli, właściciel fabryki mebli która powstaje w BEFAMIE to są prawdziwi przedsiębiorcy a nie jacyś tam instruktorzy na etacie w szkole i tylko dopłacający zdrowotne a pozostali na umowę o dzieło. Szkoda brak kryteriów dyswalifikuje to stowarzyszenie jako POWAŻNE a pokazuje tylko lans jak w przypadku lokalnych polityków

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here