Choć obwodnicą Lubaczowa można się już poruszać od tygodnia, to najpopularniejsza nawigacja Google Maps niestety wciąż kieruje kierowców przez centrum miasta.

O tym, że nie warto ślepo wierzyć nawigacji samochodowej i czasami lepiej popatrzeć na znaki przekonał się już niejeden kierowca. Podobnie ma się teraz z obwodnicą Lubaczowa, którą możemy się już poruszać od tygodnia, a której nie widzi jeszcze Google Maps, czyli najpopularniejsza w naszym kraju aplikacja służąca do planowania trasy przejazdu, sprawdzania natężenia ruchu i nawigowania. Sztuczna inteligencja, przy planowaniu podróży wciąż nie widzi na swoich mapach nowej drogi i kieruje podróżnych przez centrum Lubaczowa.

Przykładem choćby trasa z Budomierza do Oleszyc. Jak widać na mapie w ogólne nie ma zaznaczonej obwodnicy naszego miasta. Kiedy zmieni się to w Google Maps? Tego nie wiemy, ale technologiczne algorytmy podobno szybko się uczą.

7 komentarze

  1. Tak średnio bym powiedział. Obwodnica już jest na mapach. To raz.
    Po drugie to skąd google ma nagle wiedzieć, że na jakimś wypizdowie wybudowali sobie obwodnicę? Nikt im nie powiedział a zdjęcia satelitarne nie są aktualizowane z dnia na dzień.
    Zamiast narzekać to odpalił byś kreator od Google i nałożył obwodnicę na mapę.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here