Lewica podsumuje kampanię w Lubaczowie

0

Na zaproszenie Łukasza Rydzika oraz powiatowych struktur SLD w najbliższy piątek (29.11) Lubaczów odwiedzi poseł na Sejm RP Wiesław Buż. Spotkanie będzie okazją do podsumowania kampanii wyborczej i wyników październikowych wyborów do parlamentu.

Wiesław Buż jest podkarpackim reprezentantem Lewicy w Sejmie i szefem regionalnych struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W październikowych wyborach parlamentarnych otwierał on listę LEWICY w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim i zdobywając 15 605 głosów wywalczył jedyny mandat dla SLD z Podkarpacia. Bardzo dobry wynik osiągnął także Łukasz Rydzik z Oleszyc, który był z kolei liderem listy w okręgu przemysko-krośnieńskim, ale tutaj cała lista osiągnęła zbyt słaby wynik, aby uzyskać mandat.

Właśnie o zakończonej kampanii wyborczej i wynikach wyborów chcą ze swoimi sympatykami i mieszkańcami powiatu lubaczowskiego porozmawiać działacze lewicy. W spotkaniu, oprócz Wiesława Buża wezmą udział także Łukasz Rydzik i Zbigniew Wełyczko, którzy reprezentowali nasz powiat na liście SLD i chcą podziękować mieszkańcom za wszystkie oddane głosy.

Spotkanie, które rozpocznie się w piątek (29.11) o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie ma być poświęcone także problemom i wyzwaniom stojącym przed naszym powiatem w najbliższych latach.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here