Teresa Pamuła pożegnała się z sejmikiem wojewódzkim

3

Dotychczasowa wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego Teresa Pamuła oficjalnie pożegnała się ze swoją funkcją podczas poniedziałkowych (28.10) obrad tej izby. Mandat wybranej do Sejmu RP przypadł Andrzejowi Ćwierzowi z Jarosławia.

Fot. Michał Mielniczuk, BP UMWP

Teresa Pamuła, która została wybrana na Posła na Sejm RP, podczas poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego uroczyście pożegnała się z mandatem radnej i funkcją wiceprzewodniczącej tej izby. Jak mówiła, przed nią teraz nowe wyzwania .

– Wola wyborców, bym została posłem, to duży kredyt zaufania, który muszę spłacić. Dużo jest do zrobienia, czekają mnie duże wyzwania. Chcę sprawować ten mandat najlepiej jak potrafię, wszystko co będę mogła zrobię dla Podkarpacia i Polski – mówiła w czasie pożegnania dotychczasowa radna województwa Teresa Pamuła.

Mandat po reprezentantce powiatu lubaczowskiego w sejmiku przypadł Andrzejowi Ćwierzowi z Jarosławia, który w ostatnich wyborach samorządowych miał kolejny wynik na liście Prawa i Sprawiedliwości. Nie oznacza to jednak, że nasz powiat nie ma swojego przedstawiciela w tej izbie. Radnym pozostaje Andrzej Nepelski, który został wybrany z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego.

3 komentarze

  1. Pani Tereso gratulacje!

    Proszę o informację jak Pani podsumuje swoją działalność w Sejmiku Województwa Podkarpackiego na rzecz mieszkańców Ziemi Lubaczowskiej? Co udało się dotychczas zrobić, jakie działania zainicjować? Będę wdzięczny za odpowiedź.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here