Targowisko (p)różności – w Lubaczowie ruszą dwie giełdy

0

Chcesz zarobić i masz w domu niepotrzebne rzeczy? A może szukasz oryginalnych przedmiotów? Mamy coś dla Ciebie! W sobotę (24.08) w Lubaczowie na Targowisku Miejskim przy ul. Handlowej ruszą dwie giełdy jednocześnie – Lubaczowska SHOPA (giełda rzeczy używanych) i Kiermasz Rodzinny.

fot. lubaczow.pl, arch.

Giełdy, które tym razem odbywać się będą pod hasłem „Targowisko (p)różności” z pewnością staną się atrakcją umożliwiającą spędzenie wolnego czasu na przyglądaniu się oryginalnym przedmiotom z duszą, dodatkom, ozdobom czy dekoracjom. Szperacze na pewno znajdą coś dla siebie, bo organizatorzy zapewniają, że handlować będzie można niemal wszystkim: meblami, ubraniami, biżuterią, rowerami, sprzętem elektronicznym, książkami, zabawkami, artykułami spożywczymi, tym, co jest się w stanie dostarczyć na targowisko.

Często przed oglądającymi staje dylemat „Kupić? Nie kupić?” Wystawcy wtedy zachęcają, że przyjrzeć się zawsze można. – tłumaczą organizatorzy, którzy jednocześnie zapraszają do udziału w wydarzeniu.

Tego dnia w obiekcie królować będzie nie tylko handel. Na dzieci czekać będą animatorzy proponujący wyśmienite zabawy, dostępne będą dmuchańce, nie zabraknie wspólnego grillowania i odbędzie się loteria fantowa. Ponadto będzie można zdobyć miejskie gadżety promocyjne: podkładki pod myszkę, magnesy, długopisy, mapki, widokówki i smycze. Wystarczy tylko wesprzeć akcję charytatywną organizowaną przez organizatorów.

Chętnych przedsiębiorców i mieszkańców chcących sprzedać niepotrzebne przedmioty zachęcamy do skorzystania ze stanowiska giełdowego i rezerwacji darmowych blatów pod numerem tel. 16 632 80 10 wew. 44.

Materiał partnera


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here