W sobotę Kiermasz Rodzinny i Lubaczowska SHOPA

0

W sobotni poranek Targowisko Miejskiej przy ul. Handlowej w Lubaczowie znowu będzie tętnić życiem. Wszystko za sprawą kolejnych odsłon Kiermaszu Rodzinnego i Lubaczowskiej Shopy.

Targowisko Miejskie „Mój Rynek” przy ul. Handlowej w sobotę zamieni się w Targowisko (p)różności. Połączona oferta dwóch giełd tematycznych (Kiermaszu Rodzinnego i Lubaczowskiej SHOPY – giełdy rzeczy używanych) jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Organizatorzy zapraszają rodziny z dziećmi, młodzież, seniorów i kolekcjonerów starych przedmiotów. Będzie można sprzedawać, oglądać, wymieniać się rzeczami, dobrze przy tym się bawiąc. 

Na blatach pojawić się może niemal wszystko – dziecięce akcesoria: ubranka, buciki, zabawki, wózki, nosidełka, bajki, rowerki, foteliki oraz przedmioty z duszą: stare lampy, obrazy, filiżanki, meble, książki, porcelana, biżuteria, a nawet sprzęt elektroniczny czy rowery. Ponadto za wsparcie akcji charytatywnej zdobyć będzie można miejskie gadżety promocyjne: podkładki pod myszkę, magnesy, długopisy, mapki, widokówki i smycze.

Gdy rodzice oddawać się będą zakupom, dzieciom czas umilą dmuchańce i animatorzy, którzy będą zapraszać do zabawy. Nie zabraknie także loterii fantowej oraz wspólnego grillowania. 

Przypomnijmy, że głównym celem organizacji wydarzeń na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” jest umożliwienie mieszkańcom odsprzedania niepotrzebnych przedmiotów, które innym osobom mogą się przydać. Warto więc przetrząsnąć swoje strychy i domowe zakamarki w poszukiwaniu rzeczy, które chce się oddać innym – czytamy na oficjalnej stronie miasta.

elubaczow.com, lubaczow.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here