Szkoła „Indeks” prowadzi nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

0

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych „Indeks” w Lubaczowie prowadzi nabór na pierwszy semestr oraz kolejne. Placówka czeka na osoby chcące uzyskać średnie wykształcenie lub przystąpić do egzaminu maturalnego.

Zdjęcie ilustracyjne, designed by Freepik.com.

Szkoła „Indeks” jest doskonale znana na rynku edukacyjnym w regionie, bo kształci słuchaczy w systemie zaocznym od 20 lat, a w Lubaczowie już od 10-ciu. Liceum spełnia warunki szkoły publicznej zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oświatowego. Ponadto wydaje zaświadczenia dla ZUS, KRUS, MOPS i innych instytucji oraz legitymacje szkolne uprawniające do zniżek. Czas organizacji lekcji nie koliduje z pracą, czy zajęciami domowymi. Szkoła zawsze przygotowuje dogodne warunki zjazdów, a do tego osoby uczęszczające mają wolne weekendy.

Uczestnicy zajęć zdobywać będą wiadomości z języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego, matematyki, chemii, fizyki, biologii, informatyki i podstaw przedsiębiorczości. Dodatkowo na poziomie rozszerzonym prowadzone będą wykłady z geografii i historii. Zapisy do liceum odbędą się w dwóch naborach – pierwszy we wrześniu, drugi w lutym 2018 roku.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły (ul. Konopnickiej 5 w Lubaczowie) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00 lub pod numerem telefonu: 724 200 160.

Materiał Partnera


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here