Ruszył nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

2

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych „Indeks” w Lubaczowie uruchamia nabór na pierwszy semestr oraz kolejne. Oznacza to, że osoby, które z różnych przyczyn nie mają średniego wykształcenia mogą je zdobyć, następnie przystąpić do egzaminu maturalnego i kontynuować naukę na studiach wyższych. Zapisywać się można do końca marca.

Zdjęcie ilustracyjne. Designed by Freepik.com

Szkoła kształci słuchaczy w systemie zaocznym od 20 lat, w Lubaczowie – od 10. Liceum spełnia warunki szkoły publicznej zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oświatowego. Ponadto wydaje zaświadczenia dla ZUS, KRUS, MOPS i innych instytucji oraz legitymacje szkolne uprawniające do zniżek. Czas organizacji lekcji nie koliduje z pracą, czy zajęciami domowymi. Szkoła zawsze przygotowuje dogodne warunki zjazdów, a do tego osoby uczęszczające mają wolne weekendy.

Uczestnicy zajęć zdobywać będą wiadomości z języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego, matematyki, chemii, fizyki, biologii, informatyki i podstaw przedsiębiorczości. Dodatkowo na poziomie rozszerzonym prowadzone będą wykłady z geografii i historii.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły (ul. Konopnickiej 5 w Lubaczowie) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00 lub pod numerem telefonu: 724 200 160.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here