Pożar zabrał im dorobek życia. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla rodziny z Oleszyc

2

W niedzielę (3.02) doszło do pożaru, który doszczętnie zniszczył dom rodziny z Oleszyc. W sieci trwa zbiórka pieniędzy na pomoc pogorzelcom.

fot. zrzutka.pl/buwan5

W niedzielne popołudnie doszło do tragedii, w której doszczętnie spłonął dom jednorodzinny w Oleszycach. Na posesji Państwa Horeczych rozszczelniła się rura z gazem. W budynku doszło do eksplozji i cały dom stanął natychmiast w płomieniach. Walka strażaków z żywiołem trwała kilka godzin. W gaszeniu pożaru brało udział siedem zastępów straży pożarnej. Niestety, pomimo szybko podjętej akcji gaśniczej, budynek spłonął doszczętnie. Teraz znajomi apelują o pomoc materialną dla rodziny, która straciła cały swój dobytek.

Cała sprawa jest w toku, tymczasem rodzina musi zacząć od zera . Prezenty to cenne wsparcie ale realna najlepsza pomoc jak zawsze w takiej sytuacji jest każda złotówka, która pomoże zorganizować i zgromadzić to co niezbędne do funkcjonowaniu – opisuje sytuację rodziny Gabriela Bąk, organizatorka zbiórki.

Wpłat dokonywać można za pośrednictwem strony www.zrzutka.pl.


2 komentarze

  1. Pomoc społeczna to bardzo dobry i miły gest ze strony ludzi. Ale równie ważne jest jakie stanowisko do zaistniałej sytuacji przyjmie Gazownictwo ?. Czy po dokonaniu ekspertyz tej tragedi wina leży po jakiejś ze stron, czy był to nieszczęśliwy wypadek. Jest juz wiadomo ? Sa jakieś wyniki tej sprawy ?.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here