Oleszyce: Pożar budynku mieszkalnego. Doszło do wybuchu gazu

7

W niedzielę (03.02) w miejscowości Oleszyce ok. godz. 15:40 wybuch pożar domu jednorodzinnego. Trwa akcja gaśnicza. Na miejscu pracuje kilka zastępów straży pożarnej.

Aktualizacja, godz. 18:00

Z relacji świadków wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru był wybuch gazu. Tych informacji nie potwierdzają jeszcze żadne służby.

Na miejscu wciąż pracuje siedem zastępów straży pożarnej oraz inne służby ratunkowe. W wyniku pożaru ranna została jedna osoba. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala – informuje kpt. Wojciech Wus z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie.

Aktualizacja, godz. 20:35

Trwa dogaszanie pożaru. Większość mieszkańców Oleszyc wciąż pozbawiona jest gazu. Na miejscu pojawiły się służby, które mają zająć się usunięciem awarii gazociągu.

Zdjęcia i film z miejsca zdarzenia, fot. Czytelnik elubaczow.com.

7 komentarze

  1. Przykre :/ kilka lat temu przy 1 z bloków na Norwida ulatniał się gaz z zardzewiałej rury, wezwałem pogotowie gazowe, założyli tylko jakaś opaskę i pojechali. A rura jak była zgnita tak jest nadal chyba jej nikt nie wymienił. Zwracajcie uwagę bo może być następna tragedia.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here