Wyniki wyborów do Rady Powiatu Lubaczowskiego

32

Prezentujemy nieoficjalne wyniki wyborów do Rady Powiatu Lubaczowskiego i przewidywany podział mandatów dla poszczególnych okręgów.

Poszczególne komitety uzyskały wyniki w ilości mandatów: KW Prawo i Sprawiedliwość – 8, KW Polskie Stronnictwo Ludowe – 6, KWW Forum Samorządowo Gospodarcze – 2, KWW Samorząd Lubaczowski – 1.

Okręg nr 1 (Miasto Lubaczów)

Mandaty (4) obejmą: Wiesław Huk (KW PSL), Adam Swatek-Czernecki (KW PiS),  Mariusz Łeski (KW PiS), Paweł Głaz (KWW SL).

Okręg nr 2 (Gmina Lubaczów, Gmina Oleszyce, Gmina Stary Dzików, Gmina Wielkie Oczy)

Mandaty (7) obejmą: Zygmunt Gmyrek (KW PiS), Goraj Henryk (KW PiS), Tabaczek Marta (KW PiS), Józef Ozimek (KW PiS), Józef Michalik (KW PSL), Danuta Sopel (KW PSL), Kazimierz Rymarowicz (KWW FSG).

Okręg nr 3 (Gmina Cieszanów, Gmina Horyniec-Zdrój, Gmina Narol)

Mandaty (6) obejmują: Dorota Wróbel (KW PSL), Zbigniew Wróbel (KW PSL), Dorota Rachwalik (KW PSL), Stanisław Strumidło (KW PiS), Barbara Broź (KW PiS), Marcin Piotrowski (KW FSG).

Wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość, ale nie ma większości w Radzie Powiatu Lubaczowskiego. O tym, kto będzie rządził przez kolejne pięć lat na tym szczeblu samorządu dowiemy się podczas pierwszej sesji rady. Jej termin nie jest jeszcze znany.

32 komentarze

    • To, że komuś powodzi się bardziej, to jest prywatna sprawa, a przede wszystkim jego własny sukces. To nie spadło ot tak, znikąd. To jest wynik ich, ciężkiej pracy. Poczekajmy na kolejne wybory, tylko wtedy będziemy mogli dyskutować, czy aby na pewno te „tłuste koty” są w radzie powiatu nadaremno. Nie warto negatywnie się nastawiać, a wiem, że rada jest otwarta na propozycje ze strony mieszkańców.

  1. Może ktoś wkoncu poruszy temat smogu jaki widać w lubaczowie po 22.00 ? Wracając ze spaceru czuć na ciuchach zapach plastiku ! Czy ktoś wkoncu przemówi do tych chorych ludzi , którzy nie zdają sobie sprawy uz jest to rakotwórcze , tyle się mówi o zanieczyszczeniach a ludzie jakby coraz głupsi

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here